fb

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

gp gastro

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że w roku szkolnym 2023/2024 zbiorowe żywienie dla uczniów i pracowników KZE będzie prowadzić firma PB GASTRO sc. Bogdan Bojarski Piotr Zduńczyk.

Specjalizujemy się w prowadzeniu stołówek i bufetów szkolnych na terenie Warszawy. Oferta skierowana jest głównie do szkół podstawowych.
Firmę naszą stanowi wykwalifikowany zespół fachowców potrafiących zapewnić profesjonalne żywienie dzieci w każdej grupie wiekowej.

Założeniem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie za przystępną cenę. Na rynku żywienia zbiorowego cieszymy się dużym uznaniem i renomą. W każdej z naszych placówek ściśle współpracujemy zarówno z dyrekcją jak i radami rodziców.

Firma PB Gastro s.c. istnieje od 2002 roku i nie zajmuje się dowozem potraw ani żadnych półproduktów, gdyż uważamy, że tylko przygotowane w stołówce szkolnej zapewnią odpowiedni smak i jakość!

Pamiętajmy - Ile podniebień tyle smaków

 

 

Brak decyzji o żywieniu poważnie komplikuje wydawanie posiłków na stołówce.

Kontakt

  • Bogdan Bojarski - 602 671 468
  • Piotr Zduńczyk - 512 278 200
  • Opiekun z ramienia PBGastro sc. - Aleksandra Zduńczyk - 512 278 034

  • adres poczty elektronicznej - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Początek strony