1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

f piosenki

 

 

REGULAMIN

Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej
w Katolickiej Szkole Podstawowej 
im. Ks. Piotra Skargi w Warszawie

 

 

jp2Kochani Uczniowie!

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konkursu Poezji Religijnej. Tym razem, pragniemy uczcić 100 rocznicę urodzin naszego papieża św. Jana Pawła II.
W związku z sytuacją epidemiczną, postanowiliśmy zawęzić organizację konkursu do naszej szkolnej społeczności, dlatego tym bardziej zachęcamy Was do udziału.

Wybieramy dowolny wiersz, fragment liryki lub prozy poetyckiej o tematyce religijnej.

  • W klasach 0 - 3 zgłaszamy chęć uczestnictwa w konkursie do swoich wychowawczyń.
  • W klasach 4 - 6 do siostry Anety i p. Eweliny Michalczyk.
  • W klasach 7 - 8 do p. Martyny Kaczmarskiej.

Przesłuchania do pierwszego etapu odbędą się w pierwszym tygodniu października.
Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie się do w/w nauczycieli.
Więcej szczegółów już wkrótce.

wyboryJuż 25 września br. odbędą się Szkolne Wybory do Samorządu Uczniowskiego. Przeprowadzone zostaną podczas godzin wychowawczych. Głos oddajemy poprzez umieszczenie karty wyborczej w specjalnie przygotowanej urnie wyborczej.
Chcemy już od najmłodszych lat uczyć Was wzorowych postaw społeczno - obywatelskich. Organizowane w szkole wybory są w pełni demokratyczne, czyli powszechne, bezpośrednie, równe i tajne. Nazwiska zgłoszonych kandydatów zostaną umieszczone na profesjonalnie przygotowanych kartach wyborczych. Przypominamy, iż przy nazwisku wybranego kandydata należy postawić X. Wybieramy tylko jedno spośród wymienionych nazwisk.
Reprezentanci wybrani w klasach są w trakcie kampanii wyborczej. Zachęcamy do prezentowania swoich postulatów poprzez przygotowanie plakatów. W związku z ograniczeniami epidemicznymi, przewidujemy zorganizowanie i przeprowadzenie tylko jednej debaty przedwyborczej, która będzie niepowtarzalną okazją do zadania pytań naszym kandydatom. Oczywiście pamiętajmy wówczas o reżimie sanitarnym.

Prosimy, by w dniu głosowania mieć przy sobie legitymację szkolną!
Nad przebiegiem kampanii wyborczej i przebiegiem samego głosowania będzie czuwała Szkolna Komisja Wyborcza i opiekunowie Samorządu Uczniowskiego. Po zakończonym głosowaniu Komisja wraz z opiekunami liczy głosy i ogłasza wyniki.

debataDrodzy Uczniowie!

Zapraszamy do wzięcia udziału w debacie poprzedzającej wybory do Samorządu Uczniowskiego. Spotkanie odbędzie się 24 września br. Kandydaci do Samorządu Uczniowskiego przedstawią wówczas swoje programy wyborcze, a my będziemy mogli im zadać pytania o kwestie naszym zdaniem najważniejsze dla dobrego funkcjonowania szkoły i Samorządu jako organu, który reprezentuje Wasze interesy.

Zachęcamy do zadawania przemyślanych pytań kandydatom, ponieważ czas debaty jest ograniczony.

kropkaDzień Kropki #DotDay

To niezwykłe międzynarodowe święto talentów, podczas którego odkrywaliśmy swoje możliwości oraz wzmacnialiśmy wiarę we własne siły.
W naszej szkole DzieńKropki obchodziliśmy już po raz 2. Tego dnia uczniowie klas 0 - 3 ubrani w stroje w kropki wykonywali m.in. drzewo talentów, tańczyli taniec w kropkach oraz oglądali film o Vashti

p rokuZaczynamy Nowy Rok Szkolny 2020/2021 

Niektórzy osłonięci, ale uśmiechnięci
Pełni optymizmu, tęsknoty za znajomymi wracamy do szkoły

Wszystkim uczniom życzymy zdrowia, dużo motywacji do nauki oraz światła Ducha Świętego w nowym roku szkolnym.

Dyrekcja Szkoły oraz Grono Pedagogiczne

Początek strony