Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3
Klara Olszewska - Szkoła Podstawowa 88 Gabriela Narutowicza Warszawie
Gabriel Nagrodzki - Zespół Szkolno - Przedszkolny Marii Skłodowskiej - Curie Ruścu
Ewa Kamińska - Szkoła Podstawowa Jana Pawła II Michałowicach
Wyróżnienia
Teresa Drąg - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi 330 Nauczycieli Tajnego Nauczania Warszawie
Adam Piecuch - Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja Kazimierza Szpotańskiego Warszawie
Aniela Tyszczuk - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi 2 Jana Pawła II Warszawie
Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6
Łucja Wiecha - Katolicka Szkoła Podstawowa ks. Piotra Skargi Warszawie
Kamil Siarkowski - Katolicka Szkoła Podstawowa ks. Piotra Skargi Warszawie
Justyna Karasińska - Teatr Raj Parafii św. Marka Ewangelisty Warszawie
Wyróżnienia
Maria Regner - Szkoła Podstawowa 3 Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej Pruszkowie
Danuta Sikora - Szkoła Podstawowa 85 Benito Juareza Warszawie
Kajetan Żwirek - Publiczna Szkoła Podstawowa STO 1 rtm. Witolda Pileckiego Warszawie
Szkoła Podstawowa klasy 7 - 8
Szymon Turski - Katolicka Szkoła Podstawowa ks. Piotra Skargi Warszawie
Jan Skurzak - Teatr Raj Parafii św. Marka Ewangelisty Warszawie
Klara Jakubowska - Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa ks. Jana Twardowskiego Ząbkach
Wyróżnienia
Tomasz Kordaczuk - Szkoła Podstawowa 5 Zbigniewa Gęsickiego "Juno" Piastowie
Franciszek Świercz - Katolicka Szkoła Podstawowa ks. Piotra Skargi Warszawie
Leszek Zaporski - Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów o. Onufrego Kopczyńskiego Warszawie
Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3
Wyróżnienia
Piecuch Adam - Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Szpotańskiego Towarzystwa Edukacyjnego "Vizja" w Warszawie
Łabuda Julianna - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Michałowicach
Błaszczyk Pola - Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Zegrzu
Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6
Wyróżnienia
Duczek Klara - Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi w Warszawie
Janicki Paweł - Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza w Warszawie
Ratajczyk Natalia - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Miry Zimińskiej - Sygietyńskiej w Pruszkowie
Szkoła Podstawowa klasy 7 - 8
Pruszyńska Patrycja - Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra Skargi w Milanówku
Wyróżnienia
Stachelek Rafał - Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach
Rosińska Julia - Szkoła Podstawowa w Chobocie
Sykut Agata - Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi w Warszawie
Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3
Wyróżnienia
Karczewski Rafał - Szkoła Podstawowa nr 307 im. Krola Jana III Sobieskiego w Warszawie
Metzgier Dorota - Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Starych Babicach
Mędrek Amelia - Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Marii Skłodowskiej - Curie w Ruścu
Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6
Wyróżnienia
Gregorczuk Jan - Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi w Warszawie
Piwnik Szymon - Szkoła Podstawowa w Złotokłosie
Skurzak Jan - Teatr Raj Parafii św. Marka Ewangelisty w Warszawie
Szkoła Podstawowa klasy 7 - 8
Wachowiak Karolina - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Legionowie
Wyróżnienia
Korszak Agata - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Legionowie
Kozak Maria - Katolicka Szkoła Podstawowa Fundacji na Rzecz Rodziny im. Heleny Kmieć w Warszawie
Opacka Alicja - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Legionowie
Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 7 - 8
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 7 - 8 i Gimnazjum
Wyróżnienia
Szkoły Ponadgimnazjalne
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 4 – 7
Wyróżnienia
Gimnazjum
Wyróżnienia
Szkoły Ponadgimnazjalne
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6
Wyróżnienia
Gimnazjum
Wyróżnienia
Szkoły Ponadgimnazjalne
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6
Wyróżnienia
Gimnazjum
Wyróżnienia
Szkoły Ponadgimnazjalne
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6
Wyróżnienia
Gimnazjum
Wyróżnienia
Szkoły Ponadgimnazjalne
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6
Wyróżnienia
Gimnazjum
Wyróżnienia
Szkoły Ponadgimnazjalne
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6
Wyróżnienia
Gimnazjum
Wyróżnienia
Szkoły Ponadgimnazjalne
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6
Wyróżnienia
Gimnazjum
Wyróżnienia
Szkoły Ponadgimnazjalne
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6
Wyróżnienia
Gimnazjum
Komisja nie przyznała 3 miejsca ani wyróżnień
Liceum
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6
Wyróżnienia
Gimnazjum
Wyróżnienia
Liceum
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6
Wyróżnienia
Gimnazjum
Wyróżnienia
Liceum
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6
Wyróżnienia
Gimnazjum
Wyróżnienia
Liceum
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6
Wyróżnienia
Gimnazjum
Wyróżnienia
Liceum
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6
Wyróżnienia
Gimnazjum
Wyróżnienia
Liceum
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6
Wyróżnienia
Gimnazjum
Wyróżnienie
Liceum
Wyróżnienie
Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6
Wyróżnienia
Gimnazjum
Wyróżnienia
Nie kochaj spania, abyś nie zubożał. Miej oczy otwarte - nasycisz sie chlebem.