Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3
- Daria Sobczak – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym
- Ada Szczęsna – Szkoła Podstawowa Nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego
- Agnieszka Iwańczuk – Szkoła Podstawowa Nr 96 im. Ireny Kosmowskiej
Wyróżnienia
- Maria Duczek – Szkoła Podstawowa Nr 319 im. Marii Kann
- Matylda Krajewska – Szkoła Podstawowa Nr 141 im. mjr. Henryka Sucharskiego
- Joanna Lisiowska – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi
- Natalia Śliwińska – Zespół Szkół Integracyjnych Nr 75
Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6
- Karolina Jędrasik – Szkoła Podstawowa Nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego
- Karolina Bartoszewska – Szkoła Podstawowa nr 85 im. Benito Juareza
- Antoni Seroczyński – Szkoła Podstawowa Nr 289 im. Henryka Sienkiewicza
Wyróżnienia
- Aleksandra Frątczak – Szkoła Podstawowa Nr 138 z Oddziałami Integracyjnymi im. Józefa Horsta
- Emilia Miros – Szkoła Podstawowa w Chobocie
- Marta Rogalska – Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 62
- Karolina Żurek – Szkoła Podstawowa Nr 316 im. Astrid Lingren
Gimnazjum
- Patrycja Sułkowska – Gimnazjum im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Ożarowie Mazowieckim
Paweł Podniesiński – Katolickie Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi - Ewa Przybylińska – Gimnazjum Nr 14 im. Leopolda Staffa
- Magdalena Kulis – Młodzieżowy Dom Kultury w Żyrardowie
Wyróżnienia
- Marta Bodecka – Gimnazjum w Dobrem
- Maciej Bukowski – Gimnazjum Nr 38 im. M.Skłodowskiej - Curie
- Małgorzata Wakułowska – Gimnazjum Nr 1 w Łomiankach
Liceum
- Magdalena Bernaciak – II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Legionowie
- Rafał Janiec – Katolickie Liceum Humanistyczne im. św. Jadwigi Królowej Polski w Otwocku
- Maria Podlacha – Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego
Wyróżnienia
- Agata Gać – XIII Liceum Ogólnokształcace z Oddziałami Dwujęz. im. Płk. L. Lisa - Kuli
- Nadia Bielicka – Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Piotra Skargi
- Michał Orchowski – Liceum Profilowane Nr 38, Liceum Ogólnokształcące Nr 136