fb

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

randka

Szanowni Państwo,

zachęcamy do wzięcia udziału w nietuzinkowym, acz mamy nadzieję, niezapomnianym wieczorze organizowanym w naszej szkole.

20 kwietnia br. od godz. 17:30 zapraszamy serdecznie do skorzystania z możliwości romantycznego spędzenia czasu na "Randce w szkole". Wydarzenie skierowane jest do Rodziców naszych uczniów. Zapisy prowadzimy pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - liczba miejsc jest ograniczona.

W programie wieczoru:

  • przedstawienie (scenariusz oparty o "Małego Księcia" oraz znane i lubiane utwory należące do klasyki literatury o miłości i przyjaźni);
  • recytacja wierszy o tematyce miłosnej;
  • dancing pod gwiazdami
  • romantyczny poczęstunek.
Początek strony