gala mistrzostw17 czerwca 2023 r. w Domu Arcybiskupów Warszawskich przy ulicy Miodowej 17, odbyła się tegoroczna Gala Mistrzostw Edukacyjnych. Organizatorem Mistrzostw już od trzech lat jest Fundacja Orszaku Trzech Króli.
W tym roku nasza szkoła dołączyła do projektu! Uczniowie klas 4-6 przez cały rok mierzyli się z wyzwaniem czytelniczym, przyrodniczym, matematycznym oraz plastycznym.
Niezmiernie miło mi poinformować, że nasi uczniowie zdobyli ogólnopolski tytuł MISTRZA NAD MISTRZAMI!

• Mistrz4ostwa Czytelnictwa: Mateusz Soika, klasa 5b, opieka: Ewelina Wieczorek.
  • Mistrzostwa Przyrodnicze: Natalia Kumela, klasa 5c, Łucja Janik, klasa 5a, opieka: Dorota Kubik.
  • Mistrzostwa Plastyki: Adam Panek, klasa 5b, opieka: Agnieszka Radke.

Serdecznie gratuluję naszym Mistrzom oraz wszystkim uczniom biorącym udział w całorocznym wyzwaniu! Dziękuję również Nauczycielom, którzy podjęli się organizacji przedsięwzięcia.

mgr Ewelina Wieczorek