ignacyKoło "Być jak Ignacy" to była niezwykła przygoda, która poszerzyła horyzonty i rozwinęła umiejętność myślenia naukowego u dzieci. Podczas naszych spotkań odkrywaliśmy fascynujący świat nauki i zdobywaliśmy wiedzę na różnorodne tematy.
W trakcie spotkań nie brakowało eksperymentów, zabaw i oglądania naukowych filmów. Dzieci miały okazję samodzielnie tworzyć, badać i odkrywać. Kreatywność była naszym przewodnikiem, a każde zajęcie było okazją do wzbogacenia naszej wiedzy i doświadczeń. Koło "Być jak Ignacy" odegrało ogromną rolę w rozwijaniu pasji i ciekawości naukowej u dzieci. Dzięki różnorodnym tematom i interaktywnym zajęciom, każde spotkanie było inspirujące i pełne nowych odkryć. Wyjątkowa atmosfera współpracy i wspólnego uczenia się, umożliwiła nam rozwinięcie umiejętności komunikacji, pracy zespołowej i samodzielności.
Podsumowując, koło "Być jak Ignacy" było niezapomnianym doświadczeniem, które otworzyło przed nami nowe horyzonty. Zdobycie wiedzy na temat cząsteczek, życiorysu Kopernika, tworzenia galaktyki, badania sił, tajemnic wzroku, zarządzania finansami i wielu innych tematów było nie tylko pouczające, ale również inspirujące. Dzięki tym zajęciom dzieci zdobyły umiejętności analitycznego myślenia, kreatywności i zainteresowania nauką. Było to niezwykłe, pełne radości i odkryć spotkanie, które zostanie z nami na długo jako niezapomniane wspomnienie.