instalogikSerdecznie zapraszam do udziału w IV edycji konkursu matematyczno - informatycznego InstaLogik.

Na początku października zostały opublikowane bardzo ciekawe zadania z 1. etapu - Domino, Bitwa kulek oraz Szyfr. Uczniowie mogą dołączyć do konkursu do końca trwania etapu, czyli do 28 października do g. 20:00.

Celem konkursu jest aktywowanie szerokiej grupy uczniów do myślenia nad zadaniami logicznymi. Zadania przygotowaliśmy tak, żeby nie wymagały żadnej szczególnej wiedzy wstępnej. Zależało nam, żeby rozwiązać je mogli również ci uczniowie, którzy zwykle nie startują w konkursach matematycznych czy informatycznych.

Konkurs realizowany jest w całości online. Każdy uczeń otrzymuje własne konto, na którym rozwiązuje zadania z dowolnego komputera. Nauczyciele na swoich kontach mogą śledzić postępy uczniów w kolejnych etapach. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz formularz rejestracyjny znajdziecie na stronie instalogik.pl.