Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3
- Arciszewska Aleksandra – Szkoła Podstawowa Nr 88 im. Gabriela Narutowicza
- Lisiowska Joanna – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi
- Szczęsna Ada – Szkoła Podstawowa Nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego
Wyróżnienia
- Duczek Maria – Szkoła Podstawowa Nr 319 im. Marii Kann
- Kulpiński Julian – Szkoła Podstawowa Nr 74 im. Honorata Kuźmińskiego
- Kuryłek Bartosz – Szkoła Podstawowa Nr 150
- Stypułkowska Hanna – Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Halinowie
- Szukalski Jan – Zespół Szkół Ogólnokształcących STO Nr 1 im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6
- Kowalczyk Magdalena – Szkoła Podstawowa Nr 94 im. Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego
- Majewska Katarzyna – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Ząbkach
- Małysz Natalia – Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi
Wyróżnienia
- Gago Karolina – Kolegium Ojców Pijarów
- Homańska Agnieszka – Szkoła Podstawowa Nr 289 im. Henryka Sienkiewicza
- Leśnikowski Kacper – Zespół Szkół nr 52
- Seroczyński Antoni – Szkoła Podstawowa Nr 289 im. Henryka Sienkiewicza
- Stopka-Brzyskowy Jakub – Szkoła Podstawowa Nr 319 im. Marii Kann
Gimnazjum
- Skwara Karol – Gimnazjum Nr 106
- Boros Anna – Gimnazjum Nr 38 im. Marii Skłodowskiej - Curie
- Grędzińska Aleksandra – Zespół Szkół w Duczkach
Wyróżnienia
- Majkut Aleksandra – Zespół Szkół Nr 1 STO
- Raźna Martyna – Gimnazjum przy Zespole Szkół w Lisewie
- Sokolowska Katarzyna – Gimnazjum przy Zespole Szkół w Lisewie
- Żak Anna – Katolickie Publiczne Gimnazjum im. Ks. Piotra Skargi
- Żórawski Grzegorz – Gimnazjum Nr 46 im. Szarych Szeregów
Szkoły Ponadgimnazjalne
- Głowienko Monika – LXXII LO im. gen. Jakuba Jasińskiego w Warszawie
- Korbus Agata – Prywatne LO Sióstr Nazaretanek w Warszawie
- Szewczyk Kajetan – LO im. Zbigniewa Herberta w Warszawie
Wyróżnienia
- Kamiński Mateusz – LO im. Zbigniewa Herberta w Warszawie
- Kielak Olga – Prywatne LO Sióstr Nazaretanek w Warszawie
- Lachocki Sebastian – LXXII LO im. gen. Jakuba Jasińskiego w Warszawie
- Skrzypkowski Robert – Zespół Szkół Ogrodniczych i Spożywczych w Błoniu