Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3
- Magdalena Piotrowska – Szkoła Podstawowa nr 85 im. Waleriana Łukasińskiego
- Artur Zabłocki – Szkoła Podstawowa nr 52
- Karolina Bartoszewska – Szkoła Podstawowa nr 85 im. Benito Juareza
Wyróżnienia
- Natalia Małysz – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi
- Anna Hynowska – Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego
- Lidia Dziemela – Szkoła Podstawowa nr 2 w Ząbkach
- Mateusz Dziemela – Szkoła Podstawowa nr 2 w Ząbkach
Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6
- Ewa Przybylińska – Szkoła Podstawowa nr 88
- Katarzyna Adamiec – Szkoła Podstawowa nr 146
- Joanna Piotrowska – Szkoła Podstawowa nr 88
Wyróżnienia
- Patryk Jóźwik – Szkoła Podstawowa nr 144 im. Jędrzeja Cierniaka
- Maja Janczar – Szkoła Podstawowa nr 132 im. Sandro Petofiego
- Julia Orłowska – Szkoła Podstawowa im. Józefa Jagielskiego w Międzyborowie
- Patrycja Kozyra – Szkoła Podstawowa im. Józefa Jagielskiego w Międzyborowie
- Dagna Cichoń – Szkoła Podstawowa nr 197 im. Adama Mickiewicza
Gimnazjum
- Karolina Bilińska – Gimnazjum im. Bohaterów Bitwy warszawskiej 1920 r. w Stanisławowie
- Martyna Górecka – Gimnazjum im. Bohaterów Bitwy warszawskiej 1920 r. w Stanisławowie
- Martyna Kowalewska – Gimnazjum im. Wincentego Pallotiego w Ożarowie Mazowieckim
Wyróżnienia
- Agata Balsamo – Gimnazjum nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej
- Magdalena Bernaciak – Gimnazjum nr 4 w Legionowie
- Monika Szmurło – Zespół Szkół w Halinowie
- Dorota Zielińska – Gimnazjum nr 141
- Adrian Żuchewicz – Gimnazjum nr 27 im. Orląt Lwowskich
Liceum
- Anna Brodowska – LXXVI LO im. Józefa Piłsudskiego
- Julia Nowakowska – LXXIII LO in. Zawieszaków Proporca "Victoria"
- Arkadiuz Śliwa – LXXI LO im. Gen. Jakuba Jasińskiego
Wyróżnienia
- Kamil Szymczak – LXVII LO im. Tytusa Chałubińskiego
- Urszula Zadroga – LIV Prywatne LO Sióstr Nazaretanek
- Magdalena Zalewska – I LO im. Ruy Barbarosa
- Arkadiusz Przybysz – Liceum Ojców Franciszkanów w Niepokalanowie
- Kinga Trąbińska – XXXVII LO im. Jarosława Dąbrowskiego