egzamin 8O CZYM NALEŻY PAMIĘTAĆ PRZED EGZAMINEM ÓSMOKLASISTY?

ŚCIĄGA DLA UCZNIÓW KLAS 8

• Egzaminy odbywają się w dniach 24,25,26 maja 2022 roku.

• 24 maja – Msza Święta o godz. 7:30.

• Zdający egzamin stawiają się w szkole od 8:00.

•  Codziennie od 8:30 rozpoczynamy procedurę wpuszczania do sal egzaminacyjnych.

• Osoby spóźnione, nie będą mogły przystąpić do napisania egzaminu.

• Przypominamy o stroju galowym – przystępujecie do pisania egzaminu państwowego.

• Na egzaminie uczniowie mogą mieć jedynie długopis z czarnym tuszem (najlepiej dwa) i na części matematycznej dodatkowo linijkę.

• Nie wolno używać kalkulatora i słowników.

• Telefony i smartwatche oraz wszelkie narzędzia cyfrowe i komunikacyjne nie mogą zostać wniesione na egzamin.

• Proszę zabrać ze sobą legitymację szkolną.

• Przypominamy o zjedzeniu śniadania!!! – wbrew temu, co wydaje się młodzieży, jedzenie to niezwykle ważna kwestia podczas wysiłku intelektualnego.

• Na egzamin można wnieść swoją wodę, jednakże musi być ona postawiona przy nodze stołu. Nie wolno trzymać butelki na ławce, ponieważ grozi to zalaniem arkusza egzaminacyjnego.

• Sprawdź dokładnie, w której sali piszesz swoje egzaminy i kto jest w komisji egzaminacyjnej. Informacje zostaną wywieszone na drzwiach sal.

• Pamiętaj, że niniejsza ściąga jest jedyną dopuszczalną na egzaminie

I najważniejsze:

Drodzy Uczniowie przestańcie się stresować i uwierzcie w swoje możliwości!

CAŁA SZKOŁA TRZYMA KCIUKI! POWODZENIA!