Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3
- Rogoziński Michał – Szkoła Podstawowa nr 218 im. M. Kajki w Warszawie
- Skalski Antoni – Prywatna Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek nr 6 w Warszawie
- Nikoleizig Julia – Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. P. Skargi w Warszawie
Wyróżnienia
- Ławnicki Filip – Zespół Szkół Integracyjnych nr 75 w Warszawie
- Jagłowska Wiktoria – Szkoła Podstawowa nr 29 im. Giuseppe Garibaldiego w Warszawie
- Kanciała Wiktoria – Szkoła Podstawowa w Zagościńcu
Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6
- Kuryłek Karol – Zespół Szkół nr 46 w Warszawie Szkoła Podstawowa nr 150 w Warszawie
- Sielska Wiktoria – Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
- Muszel Łucja – Świetlica "Pod Aniołem" w Parafii św. Marka Ewangelisty w Warszawie
Wyróżnienia
- Czapczak Michał – Szkoła Podstawowa nr 96 im. I. Kosmowskiej w Warszawie
- Rybak Łucja – Szkoła Podstawowa nr 69 w Warszawie
- Stypułkowska Hanna – Szkoła Podstawowa im Kornela Makuszyńskiego w Halinowie
Gimnazjum
- Szymczak Julia – Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Piasecznie
- Rybak Konrad – Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
- Homańska Agnieszka – Gimnazjum nr 54 im. Adama Kazimierza ks. Czartoryskiego w Warszawie
Wyróżnienia
- Marciniak Marta – Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w Szymanowie
- Jarosz Małgorzata – Gimnazjum nr 11 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie
- Młyński Przemysław – Gimnazjum nr 54 im. Adama Kazimierza ks. Czartoryskiego w Warszawie
Szkoły Ponadgimnazjalne
- Kozłwska Maria – VII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Warszawie
- Krawczyk Katarzyna – V Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Poniatowskiego w Warszawie
- Piekarski Karol – Technikum Hotelarskie nr 5 w Warszawie
Wyróżnienia
- Kilińska Agnieszka – XXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Miguela de Cervantesa w Warszawie
- Burakowska Maria – XXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Miguela de Cervantesa w Warszawie
- Niedziałek Maria – VII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Warszawie