13.02.2015 r. klasa 2 udała się na Największą w Polsce Wystawę Budowli z Klocków LEGO. Główną ideą wystawy było przypomnienie i przywrócenie najmłodszym „analogowych” zabaw, między innymi klockami LEGO. Tworzenie budowli z tych najsłynniejszych duńskich klocków rozwija wyobraźnie przestrzenną dzieci, sprawność manualną, koordynację wzrokową i kreatywność.
Klasa 2 na wystawie z klocków lego
13 April 2017




















