W dniu18 listopada 2009 r. odbyła się wycieczka do Mostówki na warsztaty ceramiczne. Dzieci oglądały piec do wypalania gliny. Ozdabiały także "gwiazdy" i mikołaje wykonane z gliny.
Poznały różne techniki wyrobu glinianych naczyń.
Róznymi technikami ozdabialiśmy też bombki, które później przekazaliśmy na nasz kiermasz świateczny.
Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do Warszawy.
Wycieczka do Mostówki
30 March 2017









