11 11 2"Witaj, wolności aniele, nad martwym wzniesiony światem!" - te słowa towarzyszyły nam podczas uroczystości przygotowanej pod kierunkiem Pani Eweliny Wieczorek oraz Pani Magdaleny Łopuskiej, poświęconej Ojczyźnie w 104. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
11 Listopada to symbol walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa.
Słuchając patriotycznych pieśni oraz oglądając zatańczonego przez uczniów klasy IV krakowiaka, uczciliśmy ten dzień refleksją nad trudną historią Ojczyzny oraz radością i dumą z naszych Przodków.
Niecodziennym elementem uroczystości okazały się dołączone do scenariusza poezje Juliusza Słowackiego, Adama Asnyka i Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w wykonaniu Sanah!
Pani Dyrektor Anna Żak podziękowała uczniom za występ oraz wyróżniła wszystkie zaangażowane osoby społeczności szkolnej.
Zapraszamy do udostępnionej fotorelacji!