dabataZaszczepianie wśród najmłodszych osób zamiłowania do debat to coś, co cieszy nas najbardziej. Reprezentację Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Księdza Piotra Skargi z pewnością cieszy zaś zwycięstwo w Ogólnopolskim Turnieju Debat Szkół Podstawowych! W zeszłym tygodniu drużyna pokonała reprezentantów Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne w Warszawie, tym samym stając się nowym Mistrzem Polski Szkół Podstawowych. Gratulujemy!
Jednocześnie ogromne brawa należą się zarówno wicemistrzom, jak i wszystkim pozostałym drużynom, które odpadły na poprzednich etapach Turnieju i które zaprezentowały niewiarygodnie wysoki poziom debaty. Mamy nadzieję, że to dopiero początek ich debatanckiej kariery i że w przyszłym roku również spróbują swoich sił w naszym Turnieju. Kto wie? Być może komuś z nich uda się zostać najlepszym mówcą, tak jak w tym roku Wiktorowi Zarlendze, który uzyskał tytuł ze średnią punktów 70.67! Gratulacje!