fb

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

zdrowy styl yciaCzas pandemii to okres, w którym szczególnie zwracamy uwagę na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Staramy się dbać o naszą sprawność fizyczną, patrzymy na to co jemy oraz jak spędzamy czas wolny. W naszej szkole przez cały miesiąc kwiecień rozmawialiśmy o działaniach prozdrowotnych. Teraz zachęcamy naszych uczniów do wykonania plakatów promujących zdrowy tryb życia. Prace mogą być wykonywane w grupach lub indywidualnie.
Na prace czekamy do 21.05.2021 r. Plakaty przynosimy do szkoły do nauczycieli wychowania fizycznego lub na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do zabawy, dla najlepszych prac czekają nagrody!

zespol pmp

Początek strony