d mamy

Wychowawcy świetlicy szkolnej zapraszają uczniów klas 0 - 6 do udziału w konkursie plastyczno - technicznym.

Cele konkursu:

• kształtowanie umiejętności wykorzystania różnorodnych materiałów plastycznych;
  • nawiązanie do Dnia Mamy i różnych sposobów obdarowywania;
  • rozwijanie sprawności manualnej dziecka;
  • rozwijanie kreatywności i wrażliwości estetycznej.

Warunki uczestnictwa:

1. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie (dowolną techniką) pracy plastyczno – technicznej z dowolnych materiałów.
  2. Praca powinna mieć charakter przestrzenny np. kartka 3D, dowolny przedmiot wykonany własnoręcznie.
  3. Format prac dowolny, nie przekraczający wymiarów kartki A4
  4. Prace zostaną ocenione pod względem zgodności z tematem, samodzielności, staranności wykonania, pomysłowości, estetyki oraz walorów artystycznych.
  5. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie kl.0 - VI - autor może dostarczyć nie więcej niż 1 pracę.
  6. Spośród przesłanych prac komisja wyłoni zwycięskie prace w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 0 - III oraz IV - VI.
  7. Prace konkursowe należy wysłać w formie elektronicznej (zdjęcie, plik JPG lub PDF) do dnia 30.05.2020 r. na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  8. W tytule wiadomości należy wpisać: nazwę konkursu, imię i nazwisko uczestnika, klasę.

Zapraszamy serdecznie do udziału.

Wychowawcy Świetlicy