sw konkursNasza świetlica wzięła udział w konkursie „Się gra się ma Bezpieczny Playroom”. Akcja ta daje placówkom oświatowym szansę na przemianę świetlicy w nowoczesną salę gier dla dzieci oraz jej wyposażenie w zestawy gier planszowych. Podczas tegorocznej edycji uczniowie wzięli udział w zajęciach dotyczących bezpiecznego poruszania się po drogach. Poznaliśmy postać Stacha Tracha, który uwielbia wszystkie pojazdy na kółkach - od małych rowerków, przez hulajnogi, po duże ciężarówki. Gdy nimi jeździ, nie zapomina o bezpieczeństwie! Stach Trach pilnuje, żeby dzieci zachowywały się bezpiecznie na drodze, przechodziły na zielonym świetle, zakładały kaski i ochraniacze oraz nie zapominały o zapinaniu pasów bezpieczeństwa. Dzięki jego radom nigdy nic im się nie stanie.
Dziękujemy wszystkim, którzy głosowali na nas podczas trwania konkursu.