1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

zawody plywackie10.12.2019 r. uczniowie z klas II - III SP naszej szkoły, wzięli udział w pływackich zawodach mikołajkowych, organizowanych przez OSiR Wola na pływalni Delfin. Zawody odbywały się w formie zabawy, uczniowie rywalizowali w takich konkurencjach jak: wyścig reniferów na makaronie, transport prezentu na brzuchu, transport kuli śnieżnej na plecach, połowy karpia pod wodą oraz transport Mikołaja na materacu. Głównym  celem zawodów było propagowanie pływania i aktywnego spędzania wolnego czasu. Zdobyliśmy wiele medali, w każdej z konkurencji uczeń z naszej szkoły zajął miejsce na podium. Uczniowie pod opieką nauczycieli Pani Katarzyny Boguszewskiej i Pana Krzysztofa Wrzołka wrócili do domu zadowoleni i pełni zapału do kontynuowania i doskonalenia umiejętności pływania.

zespol pmp

Początek strony