wycieczka 4Wspomnienie z wycieczki „Tropem naszych pradziadów”
W październiku tego roku, wszystkie klasy czwarte uczestniczyły w bardzo atrakcyjnej wycieczce krajoznawczej, zatytułowanej: Tropem naszych pradziadów. Uczniowie w bardzo wesołej atmosferze zwiedzili zabytkową część Inowrocławia, płynęli statkiem po jeziorze Gopło, podziwiali oraz uczestniczyli w przejażdżce kolejką wąskotorową, na trasie Żnin – Gąsowa, doskonale bawili się na warsztatach „ Kuchenne rewelacje” (słodkie bułeczki zniknęły zaraz po upieczeniu), w Muzeum Państwa Polskiego zbudowali średniowieczny gród, a na koniec zwiedzili katedrę Gnieźnieńską. Cała wycieczka była wspaniałą lekcją w terenie, dopełniły ją uśmiechy i wspólna zabawa. Sprzyjała przepiękna pogoda, ciepłe słońce, malownicze krajobrazy, krótko mówiąc polska złota jesień. Wszystkim naszym szkolnym przyjaciołom życzymy takich udanych wypadów.
Klasy czwarte wraz z wychowawcami