1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

W dniach 1 - 3 pazdzirnika 2018 r. klasy 3a i 3b wyjechały na zieloną szkołę do Zbiczna na Mazurach. Zostaliśmy zakwaterowani w ośrodku wypoczynkowym Rytebłota, który położony jest w urokliwym miejscu nad samym jeziorem Zbiczno, z dala od zgiełku miejskiego. Oprócz bagaży z Warszawy zabraliśmy również dobry humor, który towarzyszył nam do zakończenia wycieczki.
Już pierwszego dnia nie brakowało atrakcji na świeżym powietrzu. Zostaliśmy podzieleni na drużyny: czerwoną i niebieską i wspólnie wykonywaliśmy różne zadania. Zajęcia miały na celu zintegrowanie całej naszej grupy i zmobilizowanie do współpracy. Okazało się, że bez względu klasę, do której chodzimy  i sympatie, jakimi się nawzajem darzymy, wszyscy potrafimy się doskonale bawić i dbać o dobro grupy. Na uznanie zasługują wszyscy instruktorzy, którzy byli bardzo życzliwi i wykazywali się niezwykłą kreatywnością. Potrafili nas zachęcić, dlatego, mimo ogromnego zmęczenia, mobilizowaliśmy się do pracy i nie rezygnowaliśmy. Każdego dnia  odbywały się ciekawe gry i zabawy integracyjne, terenowe, strategiczne.
Dużo pozytywnych wrażeń dostarczyło nam strzelanie z łuku do tarczy, budowanie szałasów i  gra ekonomiczna, podczas której mogliśmy kupować i sprzedawać zwierzęta gospodarskie.
Wieczory także należały do przyjemnych ponieważ mogliśmy zintegrować się tańcząc wspólnie na dyskotece, brać udział w nocnych poszukiwaniach czy też piec kiełbaski w ognisku.
Czas na Zielonej Szkole mieliśmy wypełniony po brzegi…  Nie było czasu na nudę. Bardzo dobrze się bawiliśmy i mamy nadzieję, że w przyszłym roku również wyjedziemy na zieloną szkołę. Dziękujemy naszym nauczycielom i instruktorom za wspaniałą zabawę.

Początek strony