3 maj 1W dniu 28 kwietnia br. odbył się apel z okazji uczczenia 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Dzieci z klasy 2b pod opieką wychowawcy pani Patrycji oraz przy wsparciu pani Basi i pani Asi przygotowały przedstawienie.
Przedstawienie rozpoczęły dzieci odśpiewaniem Hymnu Narodowego oraz Roty, a następnie odegrały w sposób humorystyczny lekcję historii podczas której odwiedziła ich „Pani Konstytucja”, którą zagrała mama Ali Toczyskiej pani Sylwia.
Przedstawienie zostało uwieńczone spektakularne zatańczonym „Polonezem”.
Dzieci z klasy 2b dostarczyły pozostałym uczniom z klas 1 - 3 oraz ich rodzicom i Dyrekcji szkoły wielu emocji i pozytywnych wrażeń - nierzadko wyciskających łzy z oczu.
Ostatnim akcentem przedstawienia było wystąpienie pani Dyrektor Anny Żak, która podziękowała za wspaniałe przygotowanie występu i następnie zakończyła  uroczysty apel. "

Tata Mateusza i Łukasza z 2b