w kulturaDnia 2.02.2017 - czwartek - (sala zielona) o godz. 16.30, w ramach Wieczoru z kulturą zostały zaprezentowane przedstawienia dzieci uczęszczających na kółko teatralne:

• Cudowny kwiat
  • Alladyn
  • Śpiąca królewna.

Dnia 3.02.2017 - piątek - (sala zielona) o godz. 17.00:

• Alicja w krainie czarów
  • Piękan i bestia
  • Księga dżungli

Przybyli goście mogli obejrzeć dokonania plastyczne wychowanków świetlicy klas 1 - 3, przez co - choć przez krótki czas - mieli sposobność wejścia w życie kulturalne i artystyczne naszej szkoy, a tym samym mieli - moliwoś poznania, czym żyją na co dzień nasi wychowankowie. Kolejne dni naszych spotkań z kulturą uświetnił słodki poczęstunek. Już po raz kolejny - Wieczór z kultura - odbył si w dwudniowej odsłonie, ze względu na ogromne zainteresowania naszych najmłodszych kólkiem teatralnym z czego bardzo cieszymy się i co napawa nas dumą.