wozkiOd lat nasza szkoła współpracuje z Żoliborskim Stowarzyszeniem Dom - Rodzina - Człowiek poprzez uczestnictwo w akcji „Nakrętka”. W tym roku szkolnym po raz pierwszy uczestniczyliśmy w uroczystości wręczenia wózków inwalidzkich podopiecznym stowarzyszenia. Spotkanie rozpoczęło się Mszą św. w Katedrze Polowej Wojska Polskiego celebrowaną w intencji Stowarzyszenia przez Biskupa kmdr. Janusza Bąka. Druga część odbyła się w Służewieckim Domu Kultury. Pani Prezes Zofia Korzeniecka - Podrucka przedstawiła sprawozdanie z akcji. Na trzy wózki zebrano 27 ton i 540 kg nakrętek, wózki kosztowały 22 032 zł. Wózki elektryczne otrzymały trzy osoby: Pani Barbara, Ania i Dominika. Na koniec odbyło się wręczenie dyplomów dla Korkowiczów. W imieniu naszej szkoły w uroczystości wzięli udział Jaś Brzeźny, Julka Nikoleizig oraz Ada Sielewiesiuk.
Nakrętkowa Akcja rusza teraz dla: pani Ewy z Żyrardowa, pana Wojtka z Warszawy i dla Adrianka z Podlasia.
Pamiętajcie, że taka mała nakrętka może zmienić dużo w życiu osób potrzebujących.