g kasdepke10 grudnia mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole wybitnego pisarza dzieci i młodzieży Pana Grzegorza Kasdepke. Autor m.in. "Kacperiady", "Mitów dla dzieci"," Co to znaczy..." i wielu innych.Podczas spotkania autor opowiadał o sobie , o przygodach i sytuacjach, które miały wpływ na powstawanie książek i opowiadań. Z wielką radością odkrył też nam tajemnicę imion bohaterów tych  książek. Wszyscy uczniowie z wielką ciekawością przysłuchiwali się tym opowieściom.
Pan Grzegorz Kasdepke odpowiedział też na liczne pytania naszych uczniów. Dzięki temu ze spotkania wyszliśmy bogatsi nie tylko w wiedzę o samym autorze i jego warsztacie literackim ,ale też poznaliśmy plany naszego gościa na przyszłość.
To było bardzo udane spotkanie, mówili uczniowie i nauczyciele w nim uczestniczący.