bal k1.03.2011 r. świętowaliśmy karnawał bawiąc się wspólnie na szkolnym balu. Przygrywały nam do tańca Fasolki, Zespół Dziecięcy Gong i zawsze młoda Majka Jeżowska. Były także hity lat 70, 80, rock’n roll, samba i trochę współczesnych przebojów. Nauczyliśmy się nawet Tańca belgijskiego. Po korytarzach szkolnych mknęły barwne korowody, kółeczka i szalone „węże”. Rycerze tańczyli ze smokiem, a strażak w towarzystkie księżniczek. Uczniowie z klas 0 – III (oraz ich rodzice:) wykazali się dużą inwencją w przygotowaniu karnawałowych kreacji. Każda z klas zaprezentowała podczas balu swoje stroje. W salach lekcyjnych na spragnionych tancerzy czekały napoje i drobny słodki poczęstunek. Cóż, czas przemija... Powoli wchodzimy w okres Wielkiego Postu. Możemy popatrzeć i powspominać.