1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

d rodzinyTradycją naszej szkoły jest świętowanie Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca, tak więc i w tym roku (29 maja), Dyrekcja zorganizowała spotkanie uczniów i ich Rodziców Katolickiego Zespołu Edukacyjnego, począwszy od zerówki, a skończywszy na liceum. Mimo dużej rozbieżności wiekowej, dzień upłynął w miłej atmosferze, bogatej w atrakcje dla różnej grupy wiekowej.
Przepiękna, słoneczna pogoda sprzyjała wszystkim  przewidzianym atrakcjom. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, bowiem harmonogram dnia był urozmaicony.
Zgodnie z zasadą, że muzyka łagodzi obyczaje, cały czas towarzyszyły nam śpiew i gra na różnych instrumentach, wykonane przez uczniów z różnych klas naszej szkoły, oraz szkolnego zespołu Kefas i Serafinki. Tego dnia zaplanowano także pokazy taneczne. Delikatny, a jednocześnie bogaty w różnego rodzaju kroczki, podskoki i piruety balet, przedstawiły dziewczynki z najmłodszych klas. Gorące rytmy rumby i cha  - chy, w wykonaniu kilkorga uczniów z dwóch klas pierwszych gimnazjum, rozgrzewały nas równie mocno jak gorące słońce, którego tego dnia mieliśmy pod dostatkiem. Z kolei statyczny polonez wyciszył nas, by przygotować do pełnej emocji walki karate między uczniami ze szkoły podstawowej.
Dla najmłodszych było przedstawienie pełne humoru i zarazem bogate w morały. W role zabawnych krasnoludków wcielili się Rodzice dzieci z klas 0 - 3.
Podczas znakomitej zabawy nie zapomnieliśmy także o ludziach dotkniętych powodzią. Zbierane były dla nich środki finansowe poprzez m. in. loterię fantową, na którą były przeznaczone rzeczy ze szkolnej zbiórki, a także dzięki specjałom kulinarnym.
Wspólne spotkanie Rodzin uczniów naszej szkoły, uwieńczył grill, zabawy i konkursy.
Duża frekwencja zaświadczyła o znakomitym pomyśle spotkania.

Początek strony