jaselka teatrJasełka przygotowane przez kółko teatralne odbyły się w styczniu 2009 roku. Dzieci wcieliły się z role osób najbardziej związanych z narodzeniem Pana Jezusa. Spektakl składał się z kilku scen. Pierwsza z nich to przyjęcie do domu sieroty przez kobietę, której to osoba pokazuje, że Wigilia jest dniem w którym ludzkie serca zmieniają się na lepsze. Kolejne sceny opowiadają już o wydarzeniach w Betlejem: odnalezieniu stajenki przez Maryję i Józefa, powitaniu nowonarodzonego dziecka przez pasterzy i Trzech Króli. W spektaklu nie zabrakło też Heroda, który chciał zabić małe dzieciątko. Oprawa muzyczna przedstawienia to najpiękniejsze kolędy, które najlepiej oddają klimat Świąt Bożego Narodzenia. Przedstawieniu dodały uroku piękne stroje przygotowane przez rodziców. Spektakl zakończył się życzeniami składanymi przez uczniów rodzicom oraz przybyłym gościom.