1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

kiermaszDnia 11 grudnia 2005 roku już po raz drugi odbył się w naszej szkole „Kiermasz świąteczny”. Przygotowania trwały od połowy listopada. Uczniowie klas I – IV pod kierunkiem wychowawców przygotowywali kartki świąteczne, odlewy gipsowe przedstawiające Świętą Rodzinę oraz anioły i przeróżne ozdoby choinkowe. Uczniowie z całym zaangażowaniem podjęli wszelkie przygotowania. Już tydzień wcześniej na drzwiach kościoła i w szkole zawisły plakaty z zaproszeniami na nasz kiermasz. W ten piękny gest, którego celem jest wpieranie misji włączyli się także rodzice. Upiekli domowe ciasta, którymi częstowaliśmy licznie przybyłych na kiermasz parafian z parafii św. Stanisława. Każdy mógł również ogrzać się gorącą herbatą, gdyż mroźno było tego dnia. W tym roku dochód z kiermaszu przeznaczyliśmy na osierocone dzieci z Rwandy. Zebraliśmy na ten cel ponad 1200 zł! Kiermasz świąteczny na pewno pozostanie jedną z tradycji naszej szkoły, gdyż pomagając innych rozwijamy w sobie wrażliwość, wychowujemy się oraz rozwijamy swoje talenty.

Początek strony