1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

paczkaSzanowni Państwo,

Nasza szkoła od dziewięciu lat prowadzi zbiórkę darów dla najbardziej potrzebujących z rzymskokatolickiej parafii św. Wawrzyńca w Żółkwi na Ukrainie. Parafia, w której większość stanowią Polacy, boryka się z wieloma trudnościami. Mieszkańcom brakuje środków na codzienne potrzeby. Ks. Proboszcz - Józef Legowicz nie ma wystarczających środków na pomoc ludziom biednym. Stąd prośba o pomoc od naszej wspólnoty. Prosimy i zachęcamy do przygotowania paczek świątecznych na Boże Narodzenie. Zbieramy do nich przede wszystkim rzeczy dla dzieci: przybory szkolne, artykuły papiernicze, książki, zabawki. Bardzo serdecznie prosimy, by przekazywane przez Państwa dary były nowe, nieużywane. Najpotrzebniejsze są artykuły papiernicze i kosmetyczne. Dary można zostawiać w wyznaczonym miejscu przy portierni. W ten wyjątkowy, piękny czas podzielmy się dobrem i sprawmy najmłodszym parafianom  radość.
Z góry dziękujemy za zaangażowanie i pomoc.
Szczęść Boże!

Początek strony