Szanowni Państwo,
Ze względu na zawieszenie zajęć dla klas 4 - 8 szkoły podstawowej informujemy, że nasi pracownicy dokonają odwołań wszystkich posiłków opłaconych przez Państwa od dnia 26 października do 30 października. Posiłki dla klas 0 - 3 wydawane są bez zmian – stołówka działa normalnie.
Wszelkie nadpłaty wynikające z tych odwołań przeniesione zostaną na poczet opłaty abonamentowej w miesiącu, w którym wznowione zostaną zajęcia dla uczniów klas 4 - 8. Po uruchomieniu zajęć prosimy o jasną deklarację z Państwa strony (telefonicznie lub mailowo), że dziecko ponownie zaczyna korzystać z obiadów. Nasi pracownicy podadzą Państwu kwoty do ewentualnej dopłaty za dany miesiąc. Prosimy pamiętać, że nadpłaty zgromadzone na kontach obiadowych nie odblokowują automatycznie kolejnego miesiąca rozliczeniowego. Niezbędna jest wiadomość od Państwa z prośbą o odblokowanie posiłków.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu na dedykowany Państwa szkole adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu 512-278-034.
Liczymy na Państwa zrozumienie oraz życzymy dużo zdrowia
w obecnej sytuacji. Wierzymy że już niedługo, znów będziemy mogli żywić Państwa Pociechy.
Z wyrazami szacunku,
PB GASTRO