1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3

  1. Popielarska Zuzanna - Szkoła Podstawowa nr 169 im. Orła Białego w Warszawie
  2. Kiełczyńska Hanna - Szkoła Podstawowa nr 169 im. Orła Białego w Warszawie
  3. Gnacińska Małgorzata - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Staszica w Żyrardowie

Wyróżnienia

  • Laskowska Zuzanna - Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi w Warszawie

  • Bittel Jan - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi w Warszawie

  • Kusak Kaja - Szkoła Podstawowa nr 135 im. Marii Kownackiej w Warszawie

Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6

  1. Zybrant Aleksander - Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Warszawie
  2. Kuras Milena - Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej
  3. Mydlak Adrian - Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach

Wyróżnienia

  • Duczek Gabriela - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi w Warszawie

  • Tofiluk Nina - Szkoła Podstawowa nr 220 im. Stanisława Kopczyńskiego w Warszawie

  • Winek Mateusz - Szkoła Podstawowa nr 380 im. Jana Pawła II w Warszawie

Szkoła Podstawowa klasy 7 – 8 i Gimnazjum

  1. Witczak - Bielecka Zuzanna - Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach
  2. Wiaderny Jakub - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zbigniewa Gęsickiego w Piastowie
  3. Różańska Maria - Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie

Wyróżnienia

  • Ornatek Kuba - CLVIII Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie

  • Nowak Klaudia - Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. Ks. Onufrego Kopczyńskiego w Warszawie

  • Rabaniuk Szymon - Szkoła Podstawowa nr 8 im. I Warszawskiej Dywizji Piechoty w Legionowie

Szkoły ponadgimnazjalne

  1. Karpińska Klaudia - Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Augusta Czartoryskiego w Mińsku Mazowieckim
  2. Fronczak Natalia - LXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie
  3. Koc Jakub - Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. bł. ks. R. Archutowskiego w Warszawie

Wyróżnienia

  • Żukowska Joanna - XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawie

  • Wrzesińska Majka - Zespół Szkół nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim

  • Korczak Patrycja - X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Warszawie

Początek strony