1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3

  1. Popielarska Zuzanna - Szkoła Podstawowa nr 169 im. Orła Białego w Warszawie
  2. Kiełczyńska Hanna - Szkoła Podstawowa nr 169 im. Orła Białego w Warszawie
  3. Gnacińska Małgorzata - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Staszica w Żyrardowie

Wyróżnienia

  • Laskowska Zuzanna - Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi w Warszawie

  • Bittel Jan - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi w Warszawie

  • Kusak Kaja - Szkoła Podstawowa nr 135 im. Marii Kownackiej w Warszawie

Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6

  1. Zybrant Aleksander - Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Warszawie
  2. Kuras Milena - Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej
  3. Mydlak Adrian - Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach

Wyróżnienia

  • Duczek Gabriela - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi w Warszawie

  • Tofiluk Nina - Szkoła Podstawowa nr 220 im. Stanisława Kopczyńskiego w Warszawie

  • Winek Mateusz - Szkoła Podstawowa nr 380 im. Jana Pawła II w Warszawie

Szkoła Podstawowa klasy 7 – 8 i Gimnazjum

  1. Witczak - Bielecka Zuzanna - Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach
  2. Wiaderny Jakub - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zbigniewa Gęsickiego w Piastowie
  3. Różańska Maria - Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie

Wyróżnienia

  • Ornatek Kuba - CLVIII Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie

  • Nowak Klaudia - Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. Ks. Onufrego Kopczyńskiego w Warszawie

  • Rabaniuk Szymon - Szkoła Podstawowa nr 8 im. I Warszawskiej Dywizji Piechoty w Legionowie

Szkoły ponadgimnazjalne

  1. Karpińska Klaudia - Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Augusta Czartoryskiego w Mińsku Mazowieckim
  2. Fronczak Natalia - LXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie
  3. Koc Jakub - Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. bł. ks. R. Archutowskiego w Warszawie

Wyróżnienia

  • Żukowska Joanna - XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawie

  • Wrzesińska Majka - Zespół Szkół nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim

  • Korczak Patrycja - X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Warszawie

Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3

  1. Gostymski Julian - Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny w Warszawie
  2. Karnkowska Józefina - Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
  3. Flak Julia - Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie

Wyróżnienia

  • Zybrant Aleksander - Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny w Warszawie
  • Kaliszewska Angelika - Młodzieżowy Dom Kultury w Żyrardowie
  • Raś Julia - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek w Warszawie

Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6

  1. Wiciński Iwo - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
  2. Florczak Julia - Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa w Warszawie
  3. Kielan Kacper - Szkoła Podstawowa nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie

Wyróżnienia

  • Brzeźna Justyna - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Michałowicach
  • Chałupka Anna - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Prażmowie
  • Lipkowska Hanna - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi w Warszawie

Gimnazjum

  1. Brauza Szymon - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kampinosie
  2. Józefowska Paulina - Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny w Warszawie
  3. Jabłońska Magdalena - Prywatne Gimnazjum nr 1 w Warszawie

Wyróżnienia

  • Dyniewicz Kuba - Szkoła Podstawowa nr 168 im. Wiktora Gomulickiego w Warszawie
  • Kujawa Zuzanna - XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela w Warszawie
  • Frelik Agata - Szkoła Podstawowa nr 76 im. 13 Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych w Warszawie

Szkoły ponadgimnazjalne

  1. Smęt Jakub - IX Liceum Ogólnokształcące im. K. Hoffmanowej w Warszawie
  2. Kłodnicki Mateusz - Zespół Szkół nr 40 im. S. Starzyńskiego w Warszawie
  3. Koc Jakub - Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. R. Archutowskiego w Warszawie

Wyróżnienia

  • Pląska Wiktoria - X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Warszawie
  • Gut Beata - Salezjańskie Liceum im. Bł. Augustyna Czartoryskiego w Mińsku Mazowieckim
  • Tymińska Natalia - LXXII Liceum Ogólnokształcące im. gen. Jakuba Jasińskiego w Warszawie
  • Oleksiak Karol - LXXII Liceum Ogólnokształcące im. gen. Jakuba Jasińskiego w Warszawie

Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3

  1. Węgier Mieszko – Zespół Szkół Publicznych nr 3 w Żyrardowie
  2. Zybrant Aleksander – Szkoła Podstawowa nr 312 w Warszawie
  3. Czerska Hanna – Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 1 w Warszawie

Wyróżnienia

  • Dela Franciszek – Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek w Warszawie
  • Dobrowolski Ryszard – Zespół Szkół nr 1 w Konstancinie Jeziorna
  • Marzyńska Faustyna – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Armii Krajowej w Milanówku
  • Sykut Agata – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi w Warszawie
  • Sznitko Julia – Szkoła Podstawowa nr 312 w Warszawie

Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6

  1. Lipkowska Hanna – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi w Warszawie
  2. Furmanek Katarzyna – Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
  3. Komorowska Julia – Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny w Warszawie

Wyróżnienia

  • Czerwonogrodzka Katarzyna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi w Warszawie
  • Leśniewska Oliwia Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
  • Lipiec Iga Zespół Szkół Publicznych  im. Ks. Jana Twardowskiego w Chylicach
  • Zajac Julia Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ożarowie Mazowieckim
  • Zdral Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ożarowie Mazowieckim

Gimnazjum

  1. Grzeszczak Aleksandra – Gimnazjum nr 38 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Warszawie
  2. Tymolewska Matylda – Publiczne Gimnazjum im. Ks. Piotra Skargi w Warszawie
  3. Januszko Patrycja – Zespół Szkół nr 2 w Konstancinie Jeziorna

Wyróżnienia

  • Zimnicka Karolina Zespół Szkół Publicznych nr 3 w Żyrardowie
  • Bochińska Kinga Gimnazjum nr 143 im. I. Paderewskiego w Warszawie
  • Muszel Łucja Teatr Raj Parafia św. Marka w Warszawie

Szkoły ponadgimnazjalne

  1. Pyrzanowski Adam Technikum Ekonomiczne nr 1 w Warszawie
  2. Miłosz Jakub – Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa w Warszawie
  3. Smęt Jakub – IX Liceum Ogólnokształcące im. K. Hoffmanowej w Warszawie

Wyróżnienia

  • Roszczyk Patrycja X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Warszawie
  • Witkowska Antonina Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Niepokalanek w Szymanowie

Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3

  1. Węgier Mieszko – Zespół Szkół Publicznych nr 3 w Żyrardowie
  2. Zybrant Aleksander – Szkoła Podstawowa nr 312 w Warszawie
  3. Czerska Hanna – Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 1 w Warszawie

Wyróżnienia

  • Dela Franciszek – Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek w Warszawie
  • Dobrowolski Ryszard – Zespół Szkół nr 1 w Konstancinie Jeziorna
  • Marzyńska Faustyna – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Armii Krajowej w Milanówku
  • Sykut Agata – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi w Warszawie
  • Sznitko Julia – Szkoła Podstawowa nr 312 w Warszawie

Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6

  1. Lipkowska Hanna – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi w Warszawie
  2. Furmanek Katarzyna – Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
  3. Komorowska Julia – Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny w Warszawie

Wyróżnienia

  • Czerwonogrodzka Katarzyna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi w Warszawie
  • Leśniewska Oliwia Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
  • Lipiec Iga Zespół Szkół Publicznych  im. Ks. Jana Twardowskiego w Chylicach
  • Zajac Julia Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ożariowie Mazowieckim
  • Zdral Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ożariowie Mazowieckim

Gimnazjum

  1. Grzeszczak Aleksandra – Gimnazjum nr 38 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Warszawie
  2. Tymolewska Matylda – Publiczne Gimnazjum im. Ks. Piotra Skargi w Warszawie
  3. Januszko Patrycja – Zespół Szkół nr 2 w Konstancinie Jeziorna

Wyróżnienia

  • Zimnicka Karolina Zespół Szkół Publicznych nr 3 w Żyrardowie
  • Bochińska Kinga Gimnazjum nr 143 im. I. Paderewskiego w Warszawie
  • Muszel Łucja Teatr Raj Parafia św. Marka w Warszawie

Szkoły ponadgimnazjalne

  1. Pyrzanowski Adam Technikum Ekonomiczne nr 1 w Warszawie
  2. Miłosz Jakub – Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa w Warszawie
  3. Smęt Jakub – IX Liceum Ogólnokształcące im. K. Hoffmanowej w Warszawie

Wyróżnienia

  • Roszczyk Patrycja X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Warszawie
  • Witkowska Antonina Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Niepokalanek w Szymanowie

Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3

  1. Lipkowska Hanna – Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. P. Skargi w Warszawie
  2. Karaś Antoni – Szkoła Podstawowa Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II w Warszawie
  3. Michalak Karina – Zespół Szkół Publicznych w Jazgarzewie

Wyróżnienia

  • Furmanek Katarzyna – Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
  • Kowalczyk Barbara – Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie
  • Żarska Dominika – Prywatna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Ząbkach

Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6

  1. Cymerska Zofia – Młodzieżowy Dom Kultury w Żyrardowie
  2. Wiaderny Jakub – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej w Piastowie
  3. Litewski Mikołaj – Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie

Wyróżnienia

  • Półtorak Hubert – Katolicka Szkoła Podstawowa nr 7 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
  • Smolarczyk Weronika – Szkoła Podstawowa nr 26 im. Mirosława Biernackiego w Warszawie
  • Chmielewska Zuzanna – Szkoła Podstawowa nr 141 w Warszawie

Gimnazjum

  1. Zdanowska Anna – Publiczne Gimnazjum im. Ks. Piotra Skargi w Warszawie
  2. Drewicz Jan – Gimnazjum im. Bolesława Prusa w Karczewie
  3. Kowalska Karolina – Zespół Szkół w Legionowie

Wyróżnienia

  • Szaro Justyna – Zespół Szkół nr 46 w Warszawie
  • Tomaszewska Alicja – Gimnazjum nr 131 w Warszawie
  • Beczek Patrycja – Gimnazjum w Halinowie

Szkoły ponadgimnazjalne

  1. nie przyznano
  2. Witkowska Antonina – Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Sióstr Niepokalanek w Szymanowie
  3. Jarosz Małgorzata – VII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego  w Warszawie

Wyróżnienia

  • Witan Marta – Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Mińsku Mazowieckim
  • Włodarkiewicz Kacper – Zespół Szkół Szczepana Bońkowskiego w Warszawie
  • Wróbel Julia – VII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego  w Warszawie

Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3

  1. Gabriela Duczek – Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. P. Skargi w Warszawie
  2. Oliwia Motyka - Radłowska – Szkoła Podstawowa Nr 220 im. S. Kopczyńskiego w Warszawie
  3. Magdalena Żelazko – Szkoła Podstawowa Nr 46 im. S. Starzyńskiego w Warszawie

Wyróżnienia

  • Julita Szumna – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. K. Makuszyńskiego w Pruszkowie
  • Aleksandra Szydłowska – Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K.K. Baczyńskiego w Piasecznie
  • Stefan Gamdzyk – Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 6 Sióstr Niepokalanek w Warszawie

Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6

  1. Aniela Rybak – Szkoła Podstawowa Nr 69 w Warszawie
  2. Bruno Majewski – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. J. Kusocińskiego w Ożarowie Mazowieckim
  3. Adam Olay - Fernandez – Szkoła Podstawowa Nr 73 im. Króla Stefana Batorego w Warszawie

Wyróżnienia

  • Mikołaj Hodyra – Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K.K. Baczyńskiego w Piasecznie
  • Zofia Kawczyńska – Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi w Warszawie
  • Łucja Rybak – Szkoła Podstawowa Nr 69 w Warszawie

Gimnazjum

  1. Konrad Rybak – Gimnazjum Nr 42 im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Warszawie
  2. Agnieszka Homańska – Gimnazjum Nr 54 im. Księcia Adama Czartoryskiego w Warszawie
  3. Emilia Parzydło – Gimnazjum Nr 3 im. Miry Zimińskiej - Sygietyńskiej w Pruszkowie

Wyróżnienia

  • Zuzanna Przekazińska – Salezjańskie Gimnazjum im. ks. Jana Bosko w Legionowie
  • Jan Drewicz – Publiczne Gimnazjum im. Bolesława Prusa w Karczewie
  • Jan Wieteska – Gimnazjum Nr 13 im. Stanisława Staszica w Warszawie

Szkoły ponadgimnazjalne

  1. Kacper Włodarkiewicz – Zespół Szkół nr 7 im. Szczepana Bońkowskiego w Warszawie
  2. Hanna Markiewicz – XXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Miguela de Cervantesa w Warszawie
  3. Anna Rusak – XVI Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Warszawie

Wyróżnienia

  • Maria Niedziałek – VII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Warszawie
  • Adam Balcerzak – Zespół Szkół Nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim
  • Piotr Gawroński – LX Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Górskiego w Warszawie

Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3

  1. Urszula Chocyk – Zespół Szkół Publicznych nr 6 im. Elizy Orzeszkowej w Żyrardowie
  2. Franciszek Janicki – Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza
  3. Amelia Kur – Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Kochanowskiego w Ząbkach

Wyróżnienia

  • Lena Sawicka – Szkoła Podstawowa nr 84  im. Waleriana Łukasińskiego  w Warszawie
  • Maria Stelmaszewska – Szkoła Podstawowa w Młochowie
  • Wiktoria Jagłowska – Szkoła Podstawowa  nr 29 w Warszawie

Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6

  1. Julia Kalinowska – Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. P. Skargi w Warszawie
  2. Rafał Piórkowski – Szkoła Podstawowa nr 339 w Warszawie
  3. Aleksandra Arciszewska – Szkoła Podstawowa nr 88  w Warszawie

Wyróżnienia

  • Maria Beisert – Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek
  • Jakub Czerski – Szkoła Podstawowa nr 23  w Warszawie
  • Inga Matalińska – Szkoła Podstawowa nr 215  w Warszawie
  • Justyna Szaro – Szkoła Podstawowa nr 150  w Warszawie
  • Tomasz Tran – Szkoła Podstawowa nr 220  w Warszawie

Gimnazjum

  1. Zuzanna Pączkowska – Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi
  2. Arkadiusz Regeńczuk – Publiczne Gimnazjum nr 2 im.  Ks. Jerzego Popiełuszki w Ząbkach
  3. Patryk Jóźwik – Publiczne Gimnazjum nr 2 im.  Ks. Jerzego Popiełuszki w Ząbkach

Wyróżnienia

  • Marta Styczek – Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi
  • Małgorzata Jarosz – Gimnazjum nr 11  Warszawie
  • Mateusz Labuda – Zespół Szkół nr 2 w Sulejówku

Szkoły ponadgimnazjalne

  1. Kacper Włodarkiewicz – Zespoł Szkół nr 7 w Warszawie
  2. Piotr Bryła – X  Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Warszawie
  3. Maria Sówka – XLVI Liceum im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie

Wyróżnienia

  • Maciej Dziubak – VII Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego
  • Katarzyna Borza – Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa  w Warszawie

Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3

  1. Julia Kalinowska – Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi
  2. Magdalena Żelazko – Szkoła Podstawowa nr 46 w Warszawie
  3. Lidia Wojtkowska – Szkoła Podstawowa im. Bohaterów spod Darnicy w Piastowie

Wyróżnienia

  • Weronika Kwiatek – Przwatna Szkoła Podstawowa im. ks. J. Popiełuszki w Ząbkach
  • Laura Mirkowska – Szkoła Podstawowa nr 88
  • Oktawia Pierzchała – Szkoła Podstawowa nr 220
  • Maria Stelmaszewska – Szkoła Podstawowa w Młochowie
  • Kamila Żaczek – Katolicka Szkoła Podstawowa Fundacji Na Rzecz Rodziny

Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6

  1. Jakub Dolecki – Szkoła Podstawowa nr 60
  2. Jeremiasz Górniak – Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28
  3. Maja Kwiatkowska – Zespół Szkół Publicznych nr 1 STO

Wyróżnienia

  • Amelia Jaroszewska – Zespół Szkół nr 1 w Legionowie
  • Bartosz Kuryłek – Zespół Szkół nr 46
  • Julia Molak – Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi
  • Zofia Rogala – Zespół Szkół Integracyjnych nr 75
  • Konrad Rybak – Szkoła Podstawowa nr 146

Gimnazjum

  1. Aleksandra Guzik – Gimnazjum nr 1 w Brwinowie
  2. Jan Wieteska – Gimnazjum nr 13
  3. Daniel Płonka – Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi

Wyróżnienia

  • Zuzanna Banaś – Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi
  • Cezary Cichoniec – Zespół Szkół nr 111
  • Agnieszka Homańska – Gimnazjum nr 54
  • Sebastian Jagnieża – Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego w Jabłonnej
  • Klaudia Krzyzińska – Gimnazjum nr 46 im. Szarych Szeregów
  • Marcin Kujawa – Gimnazjum nr 4 w Legionowie

Szkoły ponadgimnazjalne

  1. Karol Sobczak – Zespół Szkół nr 37 im. Agnieszki Osieckiej
  2. Karolina Wojtczak – X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi
  3. Sara Rostecka – Teatr Paradox

Wyróżnienia

  • Gabriela Sołodko – Technikum Architektoniczno - Budowane
  • Karolina Walter – Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1

Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3

  1. Zofia Kowalczyk – Szkoła Podstawowa nr 94
  2. Jerzy Gamdzyk – Prywatna Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek
  3. Oktawia Pierzchała – Szkoła Podstawowa nr 220

Wyróżnienia

  • Cezary Dymicki – Szkoła Podstawowa nr 46
  • Maciej Ohde – Zespół Szkół im. Księżnej E. Czartoryskiej
  • Julia Sobolewska – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi

Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6

  1. Julia Rocka – Szkoła Podstawowa nr 41
  2. Maria Roguska – Zespół Szkół im. Księżnej E. Czartoryskiej
  3. Konrad Rybak – Szkoła Podstawowanr 146

Wyróżnienia

  • Łukasz Bobiński – Zespół Szkół im. Księżnej E. Czartoryskiej
  • Jakub Dolecki – Szkoła Podstawowa nr 60
  • Martyna Mrozek – Szkoła Podstawowa nr 94

Gimnazjum

  1. Antoni Seroczyński – Gimnazjum nr 71 im. K.K. Baczyńskiego
  2. Daniel Płonka – Publiczne Gimnazjumnr im. Ks. Piotra Skargi
  3. Anna Boros – Gimnazjum nr 38 im. Marii Skłodowskiej - Curie

Wyróżnienia

  • Klaudia Klonowska – Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica
  • Berenika Pel – Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica
  • Olga Piechowicz – Gimnazjum nr 106 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich

Szkoły Ponadgimnazjalne

  1. Bartosz Madej – LI Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki
  2. Julia Kuchno – IX Liceum Ogólnokształcące
  3. Zuzanna Włodek – VII Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego

Wyróżnienia

  • Marta Bodecka – VII Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego
  • Romana Żuchowicz – I Liceum Ogólnokształcące im. B. Limanowskiego

Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3

  1. Zuzanna Przekazińska – Szkoła Podstawowa w Legionowie
  2. Karol Kuryłek – Szkoła Podstawowa nr 150 w Warszawie
  3. Maria Kałucka – Szkoła Podstawowa nr 68 im. Artura Oppmana w Warszawie

Wyróżnienia

  • Aleksandra Arciszewska – Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza w Warszawie
  • Dominika Charszlak – Szkoła Podstawowa nr 220 im. Stanisława Kopczyńskiego w Warszawie
  • Alicja Kania – Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika w Warszawie

Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6

  1. Krzysztof Kozłowski – Zespół Szkół Publicznych im. Ks. Jana Twardowskiego w Chylicach
  2. Patryk Matusiak – Szkoła Podstawowa nr 234 im. Juliana Tuwima w Warszawie
  3. Agnieszka Homańska – Szkoła Podstawowanr 289 im. Henryka Sienkiewicza w Warszawie

Wyróżnienia

  • Justyna Binio – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Błoniu
  • Bartek Kuryłek – Szkoła Podstawowa nr 150 im. W. Wróblewskiego w Warszawie
  • Ignacy Maciejewski – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Leoncinie

Gimnazjum

  1. Weronika Wierzbowska – Gimnazjium im. M. Dąbrowskiej w Komorowie
  2. Marta Kulik – Gimnazjumnr 71 im. K.K. Baczyńskiego w Warszawie
  3. Alicja Grzebyk – Gimnazjum Niepubliczne Kolegium Św Stanisława Kostki KSW

Wyróżnienia

  • Agata Gawrońska – Gimnazjum nr 1 im. Roberta Schumana w Warszawie
  • Mikołaj Kiraga – Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II w Warszawie
  • Weronika Skorupska – Gimnazjum nr 2 im. Ireny Sendlerowej w Otwocku

Szkoły Ponadgimnazjalne

  1. Anna Derda – XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołlątaja w Warszawie
  2. Jakub Przybysz – Technikum Architektoniczno-Budowlane im. Stanisława Noakowskiego
  3. Izabela Majkut – V Liceum Ogolnokształcące im. Ks. Józefa Poniatowskiego w Warszawie

Wyróżnienia

  • Aleksander Dembowski – Saleziańskie Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Czartoryskiego w Mińsku Mazowieckim
  • Hubert Matysiak – Młodzieżowy Dom Kultury w Żyrardowie
  • Paweł Roratowski – XLVI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie

Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3

  1. Arciszewska Aleksandra – Szkoła Podstawowa Nr 88 im. Gabriela Narutowicza
  2. Lisiowska Joanna – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi
  3. Szczęsna Ada – Szkoła Podstawowa Nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego

Wyróżnienia

  • Duczek Maria – Szkoła Podstawowa Nr 319 im. Marii Kann
  • Kulpiński Julian – Szkoła Podstawowa Nr 74 im. Honorata Kuźmińskiego
  • Kuryłek Bartosz – Szkoła Podstawowa Nr 150
  • Stypułkowska Hanna – Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Halinowie
  • Szukalski Jan – Zespół Szkół Ogólnokształcących STO Nr 1 im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego

Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6

  1. Kowalczyk Magdalena – Szkoła Podstawowa Nr 94 im. Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego
  2. Majewska Katarzyna – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Ząbkach
  3. Małysz Natalia – Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi

Wyróżnienia

  • Gago Karolina – Kolegium Ojców Pijarów
  • Homańska Agnieszka – Szkoła Podstawowa Nr 289 im. Henryka Sienkiewicza
  • Leśnikowski Kacper – Zespół Szkół nr 52
  • Seroczyński Antoni – Szkoła Podstawowa Nr 289 im. Henryka Sienkiewicza
  • Stopka-Brzyskowy Jakub – Szkoła Podstawowa Nr 319 im. Marii Kann

Gimnazjum

  1. Skwara Karol – Gimnazjum Nr 106
  2. Boros Anna – Gimnazjum Nr 38 im. Marii Skłodowskiej - Curie
  3. Grędzińska Aleksandra – Zespół Szkół w Duczkach

Wyróżnienia

  • Majkut Aleksandra – Zespół Szkół Nr 1 STO
  • Raźna Martyna – Gimnazjum przy Zespole Szkół w Lisewie
  • Sokolowska Katarzyna – Gimnazjum przy Zespole Szkół w Lisewie
  • Żak Anna – Katolickie Publiczne Gimnazjum im. Ks. Piotra Skargi
  • Żórawski Grzegorz – Gimnazjum Nr 46 im. Szarych Szeregów

Szkoły Ponadgimnazjalne

  1. Głowienko Monika – LXXII LO im. gen. Jakuba Jasińskiego w Warszawie
  2. Korbus Agata – Prywatne LO Sióstr Nazaretanek w Warszawie
  3. Szewczyk Kajetan – LO im. Zbigniewa Herberta w Warszawie

Wyróżnienia

  • Kamiński Mateusz – LO im. Zbigniewa Herberta w Warszawie
  • Kielak Olga – Prywatne LO Sióstr Nazaretanek w Warszawie
  • Lachocki Sebastian – LXXII LO im. gen. Jakuba Jasińskiego w Warszawie
  • Skrzypkowski Robert – Zespół Szkół Ogrodniczych i Spożywczych w Błoniu

Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3

  1. Homańska Agnieszka – Szkoła Podstawowa nr 289 im. Henryka Sienkiewicza
  2. Kowalczyk Magdalena – Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego
  3. Tyszkiewicz Julia – Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich

Wyróżnienia

  • Rudzka Nikola – Szkoła Podstawowa nr 132 im. Sandro Petofiego
  • Lisiowska Joanna – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi
  • Muszyński Tomasz – Szkoła Podstawowa nr 340 im. Prof. Bogusława Molskiego

Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6

  1. Podniesiński Paweł – Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie
  2. Przybylińska Ewa – Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza
  3. Pietrzak Zofia Alicja – Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 48 im. Aktywności Twórczej

Wyróżnienia

  • Piechowicz Olga – Szkoła Podstawowa nr 220
  • Piotr Szczepański – Szkoła Podstawowa Niepubliczna Kolegium św. Stanisława Kostki KSW
  • Boros Anna – Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka
  • Leśnikowski Kacper – Zespół Szkół nr 52 Szkoła Podstawowa nr 263 im. Powstańców Wielkopolskich

Gimnazjum

  1. Jurek Małgorzata – Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Piasecznie
  2. Majkut Izabela – Zespół Szkół Publicznych nr 1 STO
    Żak Anna – Katolickie Publiczne Gimnazjum im. Ks. Piotra Skargi
  3. Górska Katarzyna – Zespół Szkół nr 67 Gimnazjum nr 34

Wyróżnienia

  • Gmurzyński Jerzy – Gimnazjum im. Ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie
  • Szałajda Arkadiusz – Gimnazjum nr 46 im. Szarych Szeregów
  • Majkut Aleksandra – Zespół Szkół Publicznych nr 1 STO

Szkoły Ponadgimnazjalne

  1. Marzecki Piotr – LXXII Liceum Ogólnokształcące im. Generała Jakuba Jasińskiego
  2. Kmiołek Monika – Zespół Szkół Ogólnoksztalcących im. Króla Jana III Sobieskiego

Wyróżnienia

  • Juzala Patrycja – LXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Tytusa Chałubińskiego
  • Bernaciak Magdalena – Zespół Szkół Ogólnoksztalcących im. Króla Jana III Sobieskiego

Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3

  1. Natalia Małysz – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Księdza Piotra Skargi
    Mikołaj Sroka – Szkoła Podstawowa Św. Franciszka
  2. Zofia Rogala – Szkoła Integracyjna nr 135
  3. Małgorzata Steczkowska – Szkoła Podstawowa nr 94

Wyróżnienia

  •     Anastazja Broniatowska – Szkoła Podstawowa nr 267
  •     Karolina Gago – Szkoła Podstawowa Kolegium Zakonu Pijarów
  •     Michał Ostrowski – Szkoła Podstawowa nr 246
  •     Wojciech Ubysz – Szkoła Podstawowa nr 150
  •     Anna Hynowska – Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego

Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6

  1. Maria Tomasiewicz – Szkoły Sióstr Felicjanek, XXVIII Szkoła Podstawowa
  2. Wiktoria Weimert – Szkoła Podstawowa nr 74 im. Bł. Honorata Koźmińskiego
  3. Magdalena Kulis – Szkoła Podstawowa nr 6 w Żyrardowie

Wyróżnienia

  •     Anna Żak – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82
  •     Piotr Szczepański – Kolegium św.Stanisława Kostki
  •     Anna Jakubowicz – Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Kochanowskiego w Ząbkach

Gimnazjum

  1. Patrycja Sułkowska – Gimnazjum im. Bohaterow Powstania Warszawskiego w Ożarowie Mazowieckim
  2. Karolina Bilińska – Gimnazjum im. Bohaterow Bitwy Warszawskiej 1920 r. w Stanisławowie Pierwszym
  3. Katarzyna Belicka – Społeczne Gimnazjum Nr 1 im. Jana Nowaka Jeziorańskiego STO

Wyróżnienia

  • Majkut Izabela - wiersz własny – Publiczne Gimnazjum STO
  • Martyna Czub – Gimnazjum nr 2 w Otwocku
  • Agata Balsamo – Gimnazjum nr 93 im. ks. Izabeli Czartoryskiej

Szkoły Ponadgimnazjalne

  1. Anna Laskowska – Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego
  2. Julia Felix – Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1
  3. Karolina Sokołowska – XCIX Liceum Ogólnokształcące im. Z. Herberta
    Julia Złocka – Liceum Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego

Wyróżnienia

  • Krzysztof Gostkiewicz – LXXII LO im. gen. J. Jasińskiego
  • Aleksandra Jastrzębowska – XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego
  • Dominik Rybiałek – VII Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego

Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3

  1. Jarosz Marcin – Zespół Szkół w Legionowie SP nr 8
  2. Małysz Natalia – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Księdza Piotra Skargi
  3. Kowalczyk Magdalena – Szkoła Podstawowa nr 94

Wyróżnienia

  • Chojecka Justyna – Szkoła Podstawowa nr 257
  • Kacprzak Martyna – Szkoła Podstawowa nr 11
  • Leśnikowski Kacper – Zespół Szkół nr 52 SP 263
  • Misiak Maja – Szkoła Podstawowa nr 246
  • Suchocka Klaudia – Szkoła Podstawowa nr 2 w Ząbkach

Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6

  1. Wodzyńska Gabriela – Zespół Szkół w Legionowie SP nr 8
  2. Maria Tomasiewicz – Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek
  3. Krefft Iga – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68

Wyróżnienia

  • Lebiedziński Marcin – Szkoła Podstawowa nr 340
  • Dziedzic Piotr – Zespół Szkół nr 75 Szkoła Podstawowa nr 135
  • Gawryś Weronika – Publiczna Szkoła Podstawowa w Guzowatce
  • Rudziński Jakub – Szkoła Podstawowa n4 94
  • Wszoła Karolina – Szkoła Podstawowa nr 310

Gimnazjum

  1. Rozkosz Joanna – Gimnazjum nr 49
  2. Kaleta Marek – Zespół Szkół Ogólnokształcących STO nr 1
  3. Dzięcioł Zuzanna – Gimnazjum nr 49

Wyróżnienia

  • Kuczyńska Paulina – Katolickie Gimnazjum nr 49 im. Ks. Piotra Skargi
  • Trojanowski Hubert – ZSO nr 2 w Legionowie
  • Głowacka Magdalena – Gimnazjum w Ożarowie Maz.
  • Kruszewski Łukasz – Gimnazjum nr 3 w Grodzisku Maz.
  • Cudnik Edyta – Gimnazjum nr 2 w Sulejówku
  • Górska Aneta – Katolickie Gimnazjum nr 49 im. Ks. Piotra Skargi

Szkoły Ponadgimnazjalne

  1. Bladosz Sebastian – XIII LO
    Otrębski Grzegorz – XXIV LO
  2. Śliwa Arkadiusz – LXXII LO
  3. Szymczak Kamil – LXVIII LO

Wyróżnienia

  • Zadroga Urszula – LO Sióstr Nazaretanek
  • Gańko Agata – Salezjańskie LO w Mińsku Mazowieckim
  • Gać Monika – Zespół Szkół nr 21

Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3

  1. Ewa Przybylińska – Szkoła Podstawowa nr 88
  2. Karolina Bartoszewska – Szkoła Podstawowa nr 85
  3. Agata Bielińska – Szkoła Podstawowa nr 23 im. Edwarda Szymańskiego

Wyróżnienia

  • Anna Hynowska – Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego
  • Monika Lach – Szkoła Podstawowa nr 88
  • Karolina Łukaszewicz – Szkoła Podstawowa nr 202

Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6

  1. Katarzyna Kaczanowska – Szkoła Podstawowa nr 28
  2. Maria Tomasiewicz – Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek
  3. Albert Wójcik – Szkoła Podstawowa Przymierza Rodzin nr 112

Wyróżnienia

  • Gabriela Wodzyńska – Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 8
  • Adrianna Trefoń – Szkoła Podstawowa nr 104
  • Aleksandra Ciesielska – Szkoła Podstawowa nr 76

Gimnazjum

  1. Józef Pawłowski – Salezjańskie Gimnazjum im. Jana Bosko
    Piotr Marzecki – Gimnazjum nr 24
  2. Jury nie przyznało II nagrody
  3. Aleksandra Jastrzębowska

 Wyróżnienia

  • Magdalena Bernaciak – Gimnazjum nr 4 w Legionowie
  • Paula Prokopiak – Gimnazjum nr 13
  • Jerzy Machowski – Gimnazjum nr 53

Szkoły Ponadgimnazjalne

  1. Arkadiusz Śliwa – LXXII Liceum Ogólnokształcące
  2. Justyna Bakalarska – LXXV Liceum Ogólnokształcące
  3. Justyna Tabędzka – LXXVIII Liceum Ogólnokształcące

Wyróżnienia

  • Patryk Rosołowski – IX Liceum Ogólnokształcące
  • Manuela Misiewicz – 48 Liceum Ogólnokształcące
  • Magdalena Zalewska – L Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi

Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3

  1. Ewa Sitarz – Szkoła Podstawowa nr 312 im. E. Szelburg - Zarembiny
  2. Igor Sułkowski – Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Warszawy
  3. Jakub Góralczuk – Szkoła Podstawowa nr 312 im. E. Szelburg - Zarembiny

Wyróżnienia

  • Berenika Pel – Szkoła Podstawowa nr 94
  • Ewa Przybylińska – Szkoła Podstawowa nr 88 im. G. Narutowicza

Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6

  1. Aleksandra Rajewska – Szkoła Podstawowa nr 94
  2. Maria Zreda – Szkoła Podstawowa nr 97
  3. Joanna Rozkosz – Szkoła Podstawowa nr 132 im. S. Petöfiego

Wyróżnienia

  • Szymon Rudowski – Szkoła Podstawowa nr 124 im. S. Jachowicza
  • Małgorzata Krześniak – Szkoła Podstawowa nr 127 im. H. Sienkiewicza
  • Monika Tymińska – Szkoła Podstawowa nr 195

Wyróżnienie Specjalne

  • Monika Tokarska – Szkoła Podstawowa nr 342 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. M. Szancera

 Gimnazjum

  1. Marta Domian – Gimnazjum nr 141 im. mjr H. Dobrzańskiego „Hubala”
  2. Weronika Kobylińska – Gimnazjum nr 81 im. prof. W. Doroszewskiego
  3. Aleksandra Ulatowska – Gimnazjum nr 2 im. Bohaterów Powstania Warszawskiego

Wyróżnienia

  • Weronika Kamińska – Gimnazjum nr 73 im. H. Wagnera
  • Justyna Zwolińska – Gimnazjum nr 145 im. Jana Pawła II

Szkoły Ponadgimnazjalne

  1. Magdalena Łaska – LO nr 122 im. I. Domeyki
  2. Dawid Szczepanik – Katolickie LO im. Ks. P. Skargi

Wyróżnienie

  • Grażyna Borowiec – Katolickie LO im. Ks. P. Skargi

 Wyróżnienie Specjalne

  • Łukasz Paczuski – XCIX LO im. Z. Herberta

Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3

  1. Maciejewska Kornelia – Szkoła Podstawowa nr 12 im. Powstańców Śląskich
  2. Mackiewicz Ewa – Pijarska Szkoła Podstawowa
  3. Woińska Barbara – Szkoła Podstawowa nr 321

Wyróżnienia

  • Kulis Magdalena – Szkoła Podstawowa nr 6
  • Skoruch Patrycja – Zespół Szkół nr 2
  • Kokocińska Magdalena – Katolicka SP im. Ks. Piotra Skargi

Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6

  1. Papadomichelaki Karolina – Szkoła Podstawowa nr 175
  2. Pietruszyńska Zuzanna – Szkoła Podstawowa nr 211
  3. Rudowski Szymon – Szkoła Podstawowa nr 124 w Falenicy

Wyróżnienia

  • Biernacka Jadwiga – Szkoła Podstawowa nr 11
  • Rutkowski Emil – Szkoła Podstawowa w Ossowie
  • Milewska Joanna – Szkoła Podstawowa nr 3 w Wesołej

Gimnazjum

  1. Żbikowska Hanna – Gimnazjum nr 47
  2. Bomze Katarzyna – Gimnazjum nr 6
  3. Marek Małgorzata – Gimnazjum nr 54

Wyróżnienia

  • Zwolińska Justyna – Publiczne Gimnazjum nr 5
  • Olszewski Mateusz – Gimnazjum nr 37
  • Kobylińska Katarzyna – Gimnazjum w Ożarowie Mazowieckim

Szkoły Ponadgimnazjalne

  1. Pietraszko Barbara – XXVI LO im. H. Jankowskiego "Kuby"
    Chaciński Rafał – IV LO im. A. Mickiewicza
  2. Dziuba Maciej – LO im. J. Kochanowskiego
  3. Pacholak Katarzyna – CIX LO

Wyróżnienia

  • Pleban Anna – XL LO im. S. Żeromskiego
  • Kozłowska Alicja – LO im. Św. Tomasza z Akwinu
  • Stępkowska Katarzyna – LO im. Gen. S. Maczka
Początek strony