fb

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

szkola dofinansowanieRozbudowa zakończona

W imieniu całej społeczności naszej szkoły składam podziękowanie za dofinansowanie zadania publicznego „Działalność na rzecz dzieci i młodzieży poprzez wyposażenie nowo powstałego budynku Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Ks. Piotra Skargi w Warszawie na Woli.

W sierpniu 2021 roku zakończyliśmy ostatni już etap rozbudowy naszej szkoły. Pierwszy miał miejsce w latach 2001 – 2002. Powstał wówczas budynek, w którym obecnie uczą się uczniowie klas V – VIII. Mają do dyspozycji 14 sal lekcyjnych, w tym pracownie fizyczno – chemiczną, geograficzno – biologiczną, komputerową i Lego education. W latach 2012 – 2013 wybudowaliśmy dwukondygnacyjną salę gimnastyczną oraz przygotowaliśmy teren rekreacyjno – sportowy. W roku 2019 rozpoczęliśmy kolejną rozbudowę. Chcieliśmy, aby powstało drugie skrzydło szkoły dla dzieci klas 0 – IV oraz stołówka i kuchnia. Młodsze dzieci mają obecnie do dyspozycji 12 sal dydaktycznych, świetlice oraz pracownię plastyczno – techniczną i komputerową. Tu też ma swój gabinet psycholog szkolny i pielęgniarka.

Dzięki wsparciu, jakie otrzymaliśmy, mogliśmy wyposażyć nowo powstały obiekt, tak aby dzieci, które są przyszłością naszej Ojczyzny, uczyły się w warunkach, które pozwolą osiągać jak najlepsze wyniki dydaktyczne i wychowawcze. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Dyrektor szkoły.

Początek strony