fb

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

warsztaty mama

Drogie mamy zapraszamy na warsztaty pt. „Mama córce - kobieta kobietce”, aby Wasze córki bezpośrednio od Was mogły dowiedzieć się o pięknych kobiecych sprawach.

Warsztaty kierowane są do mam córek w wieku 10-12 lat. Pełen tytuł warsztatu to „Aktywne mamy - świadome swojej płodności nastolatki”. Warsztaty realizowane są przez Instytut Naturalnego Planowania Rodziny według metody prof. J. Rötzera www.iner.pl.
Warsztaty mają na celu stworzenie przestrzeni do rozmowy mamy i córki na tematy związane z płciowością i dojrzewaniem. Celem jest tak wesprzeć mamę (bądź bliską ciocię, mamę chrzestną) 10 - 12 letniej dziewczynki, by porozmawiała ze swoją córką wchodzącą w okres dorastania o tym, jak będzie zmieniało się jej ciało, o pojawieniu się pierwszej miesiączki, higienie, pięknie funkcjonowania kobiecego cyklu, dojrzewaniu i płodności.
Przy tworzeniu zestawu materiałów edukacyjnych i metodyki pracy postawiono na merytoryczność przekazu i atrakcyjność formy, by pomóc mamie zachwycić córkę pięknem jej własnej kobiecości.

Na warsztaty składają się dwa trzygodzinne spotkania 13 i 27 kwietnia w Katolickim Zespole Edukacyjnym. Początek godz. 18:00.

Koszt warsztatów to 160 zł, w tym piękne i rzetelne materiały dydaktyczne dla Mamy i Córki.

Serdecznie zapraszamy!!
Zapisy w sekretariacie szkoły oraz bezpośrednio u organizatora:
Katarzyna Segeth - Boniecka
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zespol pmp

Początek strony