fb

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

UWAGA!

Jeżeli fakt powrotu uczniów klas 1 - 3 do nauczania stacjonarnego od 18.01, zostanie oficjalnie potwierdzony, prosimy o wpłaty abonamentowe zgodnie z przesłaną tabelą abonamentową na miesiąc styczeń.

Prosimy o dokonywanie wpłat do 20 stycznia. W razie dodatkowych pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 512 278 034 lub pod adresem mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Przed dokonaniem przelewu prosimy o kontrolę salda obiadowego dziecka na stronie e-stołówka (odliczenie ewentualnej nadpłaty lub uregulowanie zaległości). Nadpłaty wynikające z odwołań nie przechodzą automatycznie w systemie na poczet dni kolejnego miesiąca abonamentowego.

Odwołania można zgłaszać również SMSowo (nie telefonicznie) na numer 512 278 034.

PROSIMY ZGŁASZAĆ ODWOŁANIA RÓWNIEŻ ZWIĄZANE Z KWARANTANNĄ, WYCIECZKAMI SZKOLNYMI PRZEZ APLIKACJĘ LUB SMS-em NAJPÓŻNIEJ DO GODZ. 9.00 DNIA NIEOBECNOŚCI. PO TEJ GODZINIE NIE MA MOŻLIWOŚCI ZROBIENIA ODWOŁANIA - POSIŁEK DLA DZIECKA ZOSTANIE PRZYGOTOWANY.

PB GASTRO

zespol pmp

Początek strony