spotkania w prCentrum Edukacyjne Archidiecezji Warszawskiej, Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris oraz kwartalnika „Christianitas”, przy współudziale naszej szkoły organizuje cykliczne spotkania  na temat najważniejszych aktualnych zagrożeń, nadziei i kontrowersji w spotkaniu chrześcijaństwa i świata. Wykłady i dyskusje (przy kawie, herbacie… ) poprowadzą znane i cenione osoby świata  nauki, publicystyki, kultury, religii.

Kościół i Polska stają dzisiaj wobec poważnych wyzwań. Chcemy zrozumieć, na czym one polegają i co możemy zrobić sami, żeby zachować wiarę, nie czynić jej bezowocną, przekazać ją dalej.

Zapraszamy do naszej szkoły (ul. Bema 73/75) wejście C już 7 maja o godz. 18.30.