W sobotę 5 października 2013 uczniowie klasy IIa gimnazjum wraz z rodzicami i rodzeństwem spotkali się ze swoją Kochaną Panią Wychowawczynią :) Anną Kiljan na wspólnym grillowaniu na ogródku szkolnym. Pomimo październikowej daty spotkania pogoda zaskakująco dopisała! Świeciło piękne słońce, było ciepło, bezwietrznie, cała impreza odbyła się więc na zewnątrz. Rozstawiono grilla, na którym piekły się kiełbaski, można było również skosztować bułeczek, ciast, ciasteczek upieczonych przez mamy, a nawet chleba własnego wyrobu. Rodzice i pani wychowawczyni rozmawiali, śmiali się, żartowali. Młodzież korzystała natomiast z uroków nowiutkiego ogródka szkolnego i jego tartanowego boiska grając w siatkówkę, piłkę nożną lub stając w szranki w konkurencjach: kto najwięcej razy podrzuci do góry młodszego brata Małgosi lub który z chłopców skuteczniej ucieknie młodszej siostrze Karoliny bądź Kasi. Atmosfera była iście piknikowo - rodzinna. Pani wychowawczyni z serca dziękuje wszystkim rodzinom za ten wspólnie spędzony czas! :) I kto zaprzeczy, że najfajniejsi są rodzice z IIa? ;)