Katolicki Zespół Edukacyjny
Start
Wirtualny spacer
Historia szkoły
Liceum Ogólnokształcące
Nasz patron
Dyrekcja
Kontakt
Jak nas znaleźć?
Filmy wideo
Przyjaciel szkoły
Z życia KZE
Wychowanie w wartościach
Stołówka szkolna
Pomagamy
Nasza szkoła
Informacje podstawowe
Rekrutacja
Z życia szkoły
Świetlica
Psycholog i pedagog szkolny
Biblioteka Rodzica
Zespół muzyczny - 5 minut
Klasa z innowacją pedagogiczną z matematyki i fizyki
Internetowe kółko matematyczne szóstoklasistów
Galeria
Pliki do pobrania
Ogłoszenia
Projekt "Mały Patriota"
Konkursy
Mistrz matematyki
A Whizz-Kid - Konkurs Języka Angielskiego
Recytatorski - Polskiej Poezji Patriotycznej
Recytatorski - Poezji Religijnej
Ks. Piotr Skarga - nauczyciel narodu
Inne konkursy
Liga Tenisa Stołowego
Bono Juventutis
Bono Juventutis
Fundacja
Fundacja "Edukacja dla Pokoleń"
Dziennik internetowy
e - dziennik
Logowanie
Start
 
Nowości
Popularne

Laureaci VIII edycji konkursu Drukuj
Wpisał: Administrator   

Laureaci ósmej edycji

Konkursu Recytatorskiego

Polskiej Poezji Religijnej

Usłysz Panie, moje słowa
 


Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3
  1. Zuzanna Przekazińska – Zespół Szkół w Legionowie Szkoła Podstawowa nr 8
  2. Karol Sobczyński – Zespół Szkół Publicznych w Mrokowie
  3. Aleksandra Wiśniewska – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi

Wyróżnienia

  • Daniela Kamińska – Szkoła Podstawowa Nr 52 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego „Alka”
  • Aleksandra Arciszewska – Szkoła Podstawowa Nr 88 im. Gabriela Narutowicza
  • Kinga Piątek – Szkoła Podstawowa Nr 236 z Oddziałami Integracyjnymi

   

Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6
  1. Justyna Binio – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Błoniu
  2. Konrad Rybak – Szkoła Podstawowa nr 146
  3. Joanna Kałuska – Szkoła Podstawowa im. K. Laszczki w Dobrem

Wyróżnienia

  • Agnieszka Homańska – Podstawowa Nr 289 im. Henryka Sienkiewicza
  • Bartosz Fabisiak – Szkoła Podstawowa nr 231 im. Gen. Zaruskiego
  • Joanna Lisiowska  – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. P. Skargi


Gimnazjum

  1. Maciej Dębski – Zespół Szkół w Legionowie Gimnazjum nr 4 im. A. Kamińskiego
  2. Alicja Grzebyk  – Niepubliczne Gimnazjum Kolegium św. Stanisława Kostki
Komisja nie przyznała 3 miejsca ani wyróżnień

 

Liceum
  1. Aleksander Dembowski  – Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Mińsku Mazowieckim
  2. Joanna Tomala – Zespół Szkół Nr 2 im. Emilii Plater w Piasecznie
  3. Kinga Klimczak – XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego


Wyróżnienia

  • Katarzyna Stefaniak – CXIX Liceum Ogólnokształcące im. Jacka Kuronia
  • Marta Stępień – Liceum Ogólnokształcące im. C. Norwida
  • Monika Kamianowska – Zespół Szkół nr 18 w Warszawie

 
Cytat dnia
Rodzice oddadzą prawdziwą przysługę dzieciom, jeśli nauczą je czynić dar z własnego życia.

Jan Paweł II

Losowy obrazek
Ostatnio dodane pliki
Ikona pliku Podręczniki do kl. 6
Ikona pliku Podręczniki do kl. 5
Ikona pliku Podręczniki do kl. 4
Najczęściej pobierane pliki
file icon Przygoda z komputerem kl. 4 (5677)
file icon Tworzenie równań matematycznych (3497)
file icon Bajka matematyczna znaleziona w starym numerze "Delty" (3139)
file icon Przygoda z komputerem kl. 5 (1991)
Gościmy
Odwiedziło nas:
Dzisiaj: 7
Wczoraj: 42
W tym miesiącu: 2089
Razem: 288568
Katolicki Zespół Edukacyjny im. ks. Piotra Skargi w Warszawie