integracja 1b15 września, odbył się w naszej szkole grill integracyjny dla uczniów klasy 1B, rodziców oraz wychowawcy klasy p. Justyny Ogar. W wydarzeniu uczestniczyła również Pani Dyrektor oraz Ksiądz Dyrektor.
Mimo tego, że pogoda nie rozpieszczała, to udało się chwilę pogrillować na dworze oraz wspólnie bawić się na szkolnym placu zabaw. Rodzice z wielkim zaangażowaniem pomagali przy nakrywaniu stołu, rozkładaniu sztućców oraz grillowaniu. Ten czas sprzyjał rozmowom oraz nawiązywaniu znajomości. Po modlitwie i wspólnym posiłku dorośli mieli okazję lepiej się poznać oraz zawiązać naszą klasową Wspólnotę. Każdy mógł w krótkich słowach opowiedzieć, czym się zajmuje, z której parafii pochodzi, do jakiej wspólnoty należy, itp.
To spotkanie integracyjne było bardzo udane. Z pewnością na długo zostanie w naszej pamięci. Mamy nadzieję, że niebawem spotkamy się w tym samym gronie.