Dnia 4 września odbyło się w naszej szkole uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. O godz. 10.00 spotkaliśmy się z gimnazjalistami, natomiast o godz. 16.00 z uczniami szkoły podstawowej. Każdy rok niesie ze sobą nowe wyzwania, zadania i zmiany. Jaki będzie ten nowy rok?... Każdy z nas ma na pewno same dobre myśli i oczekiwania.
Pierwszy dzień roku szkolnego, jak zazwyczaj, rozpoczęliśmy Mszą Świętą celebrowaną przez Księdza Dyrektora Sylwestra Jeża , na której zebrali się uczniowie, rodzice oraz dyrekcja, nauczyciele i pracownicy szkoły. Uroczysty charakter liturgii został podkreślony przez obecność Proboszcza Parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika, Księdza Arkadiusza Wójtowicza oraz oprawę muzyczną zespołu „Serafinki” prowadzonego przez p. Barbarę Jurczyk. Wierząc, że bez Bożej pomocy nic uczynić nie możemy, z gorliwością i ufnością cała wspólnota powierzała nowy rok szkolny Panu Bogu.
Po uroczystej Mszy św., Pani dyrektor Anna Żak, powitała wszystkich nauczycieli, pracowników, uczniów i rodziców. Przedstawiła nauczycieli i pracowników szkoły, a także przekazała kilka informacji na temat organizacji pracy szkoły w roku szkolnym 2017/2018.
Przywitaliśmy się wszyscy z radością, ze smutkiem żegnając wakacje. Pełni nowych sił, motywacji i nadziei na sukcesy rozpoczynamy nowy rok szkolny. Serdecznie witamy wszystkich uczniów szkoły podstawowej oraz ich wychowawców:

• Klasa 0a – J. Olędzka
  • Klasa 0b – A. Zygmunt
  • Klasa 1 – O. Piórkowska
  • Klasa 2a – E. Dmowska
  • Klasa 2b – G. Chmielewska
  • Klasa 3a – J. Molak
  • Klasa 3b – E. Pelczar
  • Klasa 3c – M. Ciesielska
  • Klasa 4a – s. Aneta (J. Koziel)
  • Klasa 4b – K. Wrzołek
  • Klasa 5 – K. Strumińska