bal 1W dniu 31.01.2018 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Wszystkie dzieci już od rana były podekscytowane czekającą ich zabawą. W tym dniu dzieci przemieniły się w  postacie z dzikiego zachodu. Rozpoznać dzieci było trudno. Wspólnie z dziećmi przebrały się również Panie nauczycielki. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, to wszystkie  z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Wszyscy bawili się znakomicie. Były „tańce – łamańce”, „pociąg”, „kaczuchy”, „labada” i wiele innych wesołych utworów.  Jednym słowem zabawa na 102!!!. Wielką atrakcją dla dzieci podczas balu były zabawy z kolorowymi balonami oraz taniec  na gazecie, w którym wszyscy wzięli bardzo chętnie udział. W trakcie zabawy mieliśmy również okazję do skosztowania słodkich poczęstunków, przygotowanych przez rodziców naszych uczniów.  Bal był niezapomnianym przeżyciem dla naszych uczniów i na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.