Prawdziwe królestwo słodkości odwiedzili niedawno uczniowie klasy 6a. Uczestniczyli oni bowiem w wyjątkowo przyjemnych warsztatach w Manufakturze Czekolady przy ul. Marszałkowskiej 9/15. Każdy uczestnik w ich trakcie mógł stworzyć z wybranymi dodatkami tabliczkę czekolady:-) Nie ukrywamy, że była to niewątpliwie największa i niezwykle aromatyczna atrakcja tych zajęć.
Uczniowie mieli też okazję poznać krok po kroku proces powstawania przepysznych brunatnych tabliczek, a oglądali prezentację na ten temat, popijając smaczną, mleczną, gorącą czekoladę. Mniam, mniammmmmmm
Była też degustacja ziarna kakao, od którego właściwie wszystko się zaczyna. Przy okazji warsztatów uczniowie mogli też obejrzeć pokaz ręcznego temperowania czekolady, a przed wyjściem zrobić przedświąteczne zakupy. Mimo że czas mija, nasz wspomnienia po wizycie w tym wyjątkowym miejscu, są nadal niezwykle słodkie ..."