bal k 4W czwartek w naszej szkole odbył się bal karnawałowy w godz. od 13.00 do godz. 15.00. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez uczniów klas 4 - 6. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Zjawiskowy wygląd sali, wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek, filmów i innych artystów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Animatorzy urozmaicali zabawę ciekawymi konkursami, a zwycięzcy byli nagradzani cukierkami. W czasie przerwy dzieci miały czas na poczęstunek. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Niestety radosna zabawa musiała się w końcu skończyć.
Po godzinie 15.00 zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do swoich domów.
Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się: gimnazjalistom, p. Markowi oraz p. Boguszewskiej, p. Płochockiej, p. Tombarkiewicz i p. Strumińskiej– serdecznie dziękujemy!