18 stycznia dzieci z klasy 1a gościły w szkole swoich najdroższych dziadków. Okazją do tego spotkania był zbliżający się Dzień Babci i Dziadka. Z tej to okazji mali artyści zaprezentowali program artystyczny Dzieci przygotowywały się do tej uroczystości z ogromnym zaangażowaniem. Babcie i dziadziusiowie przybyli na akademię przejęci i ciekawi występu wnucząt. Dzieci nie zawiodły!!! Z uczuciem i wzruszeniem recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Po życzeniach i gromkim odśpiewaniu 100 lat, wręczyły wykonane wcześniej laurki. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców, którzy nie szczędzili wysiłków by wszystko wypadło wspaniale.
Babcie i dziadziusiowie byli poruszeni, dzieci szczęśliwe, że mogły wywołać uśmiech na ich twarzach. Takie chwile zapadają głęboko w pamięci...