k dzungliDnia 22 listopada 2017 roku klasa 3a wybrała się do Teatru Roma na sztukę pt. "Księga Dżungli". Na podstawie znanego utworu spektakl ten opowiadał o historii chłopca zwanego „Żabą”, który trafia do dzikiej i bezwzględnej, ale kierującej się swoim odwiecznym prawem zwierzęcej społeczności.
Uwspółcześniona adaptacja powieści potraktowana została jako wspaniała okazja do zmierzenia się z trudnościami i możliwościami jakie stwarza zderzenie się dziecięcego świata, ze światem tak zwanych: „dorosłych”. Mieliśmy to szczęście siedzieć w pierwszych rzędach, więc dzieci były niemalże częścią przedstawienia, gdyż niektórzy aktorzy wchodzili w bezpośredni dialog z publicznością. Choć nie była to konwencjonalna forma prezentacji dzieciom bardzo się dzieciom podobało.