o franciszekJak wiadomo święty Franciszek to wyjątkowy święty. Każde dziecko kojarzy daną osobę. Jak świętować Jego imieniny to "na całego". Otóż klasa 3a wraz z wychowawcą panią Joanną Olędzką oraz z s. Łucją przygotowała przedstawienie pt. "Ogród Świętego Franciszka". Odbyło się ono 5 października, natomiast z tym samym przedstawieniem byliśmy w przedszkolu (6 października)  któremu patronuje święty Franciszek. Tak naprawdę przestawienie było przygotowane dla przedszkolaków,ale uczniów naszej szkoły też chcieliśmy zapoznać z "ogrodem Franciszka". Jest on bogaty w różnorodne kwiaty, są nimi rożni święci, np. św. Klara, św. Antoni, św. o.Pio, św. Maksymilian M. Kolbe, św. Elżbieta Węgierska i wiele wiele innych...
Stwierdziliśmy, że przedszkolaki są wymagającymi widzami :)