w kultura 2Dnia 16 czerwca 2016 r. o godz. 17.00, w ramach Wieczoru z Kulturą zostały zaprezentowane przedstawienia w wykonaniui dzieci uczęszczających na kółko teatralne:

• Kopciuszek - kl. 0, 1a, 1c
  • Calineczka - kl. 1b, 2a
  • Brzydkie Kaczątko - kl. 0, 1a, 1c
  • Piotruś Pan - kl. 1b, 2a

Dnia 17 czerwca 2016 r. o godz. 17.00 zaprezentowano:

• Alicja w krainie czarów - kl. 2, 3
  • Czerwony Kapturek - kl. 0, 1a, 1c
  • Za ósmą górą - kl 2, 3

Przybyli gości mogli obejrzeć dokonania plastyczne wychowanków świetlicy dla klas 0 - 3, przez co choć przez krótki czas mieli sposobność wejścia w życie kulturalne i artystyczne naszej szkoły, a tym samym mieli możliwość poznania czym żyją na codzień nasi wychowankowie. Kolejne dni naszych spotkań z kulturą uświetił słodki poczęstunek. Już po raz drugi Wieczór z Kulturą odbył się w dwudniowej odsłonie ze względu na ogromne zainteresowanie naszych najmłodszych kółkiem teatralnym z czego bardzoi się cieszymy i co napawa nas dumą.