festiwal spPo ogromnym zainteresowaniu i sukcesie ubiegłorocznego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej wraz z jury zdecydowałyśmy się powtórzyć to wydarzenie. Ilość zgłoszeń, poziom przygotowania się uczestników i ich zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania. Na scenie w sali zielonej zaprezentowali się uczniowie klas IV, V oraz VI szkoły podstawowej. Uczestnicy wykonywali utwory w języku angielskim, francuskim oraz hiszpańskim. Ponadto oprócz talentu wokalnego ujawniły się talenty choreograficzne i taneczne ;)
Po burzliwych obradach jury w składzie: Barbara Jurczyk, Agnieszka Wojtasiak i Jolanta Masłowska przyznało następujące nagrody i wyróżnienia.

• I miejsce Jan Skaskiewicz
  • II miejsce Maria Wolińska / Krzysztof Kossacki
  • III miejsce Laura Koralnik
  • Wyróżnienie Julia Klepacka / Zofia Płucisz
  • Wyróżnienie duet Barbara Łuczyńska i Natalia Pyrża
  • Nagroda publiczności Jan Skaskiewicz

Dziękujemy wszystkim wykonawcom piosenek za wspaniałe występy, publiczności za udział i owacje, jury za pomoc w wyłonieniu zwycięzców, a dyrekcji za ufundowanie nagród. Dziękujemy także uczennicom klasy 1c które pod kierunkiem i z pomocą pani Agnieszki Radke przygotowały wspaniałe dekoracje i plakaty.
A Wam kochani wykonawcy przypominamy: Pamiętajcie, że konkurs niesie za sobą wygranych i tych, którzy dopiero wygrają. Nie myślcie więc o wygranej, ale o tym, że Wasz występ sprawił ogromną radość Wam, publiczności i na pewno zachęci Wasze koleżanki i kolegów do udziału w przyszłym roku szkolnym.
W imieniu jury dziękuję za wspólnie spędzone muzyczne chwile. To była dla nas prawdziwa przyjemność. Do zobaczenia w przyszłym roku - Agnieszka Wojtasiak